Bērni un jaunieši aicināti piedalīties logo konkursā par godu Latvijas faktiskās neatkarības atjaunošanas 20.gadadienai

07.03.2011.

Gatavojoties mūsu valsts faktiskās neatkarības atjaunošanas 20.gadadienai, Latvijas Republikas Saeima aicina bērnus un jauniešus piedalīties zīmējumu konkursā un izstrādāt logotipu, kas simbolizē šo nozīmīgo notikumu. 1991.gada 21.augustā Latvijas Republikas Augstākā padome pieņēma konstitucionālo likumu „Par Latvijas Republikas valstisko statusu”, tādējādi de facto atjaunojot Latvijas valsts neatkarību un nepārprotami iezīmējot valsts atgriešanos demokrātisko Rietumeiropas valstu saimē.


Zīmējumu konkursā aicināti piedalīties skolu un augstskolu audzēkņi līdz 25 gadu vecumam. Lai piedalītos, jāiesniedz logotipa skice un paskaidrojošs apraksts. Labāko darbu autori saņems naudas balvas.


Konkursa darbus var iesniegt personiski Saeimā līdz šī gada 29.aprīlim vai sūtīt pa pastu līdz 28.aprīlim ieskaitot (pasta zīmogs). Konkursa noteikumi elektroniski pieejami Saeimas interneta mājaslapā www.saeima.lv.


Iesniegtos zīmējumus vērtēs divās kārtās. Pirmajā kārtā no visiem iesūtītajiem darbiem žūrija izvēlēsies ne vairāk kā piecus. Otrajai kārtai izvēlētie darbi Muzeju naktī, 14.maijā, būs apskatāmi Saeimas nama apmeklētājiem, un parlamenta Balsošanas zālē ikviens varēs nobalsot par sev tīkamāko logotipu.


Logotipu plānots izmantot informatīvajos materiālos, svētkiem veltītajā mājaslapā un svinīgajos pasākumos. 


Pielikumā konkursa noteikumi, darba uzdevums logotipa izstrādei un informācija par 1991.gada 21.augustu, kā arī konkursa pieteikuma veidlapa.


Konkursa atbildīgā sekretāre:
Zane Rukmane
e-pasts:
zane.rukmane@saeima.lv
tālr.: 67087127, faksa nr.: 67087380


 

Pēdējās izmaiņas: 07.03.2011.