13. martā volejbolistes spēlēs Preiļos!

13.03.2011.

2011. gada 13.martā Latvijas jaunatnes čempionāta (LJČ) volejbolā 1. līgas „C1” grupas 1996./1997.. dz.g. meiteņu priekšsacīkšu noslēguma posms norisināsies Preiļu BJSS sporta zālē. Ar savu veiksmīgo startu un lielisko sacensību organizāciju, esam nopelnījuši izšķirošās spēles par iekļūšanu finālā redzēt Preiļos.


Šoreiz Preiļos viesosies spēcīgās Rīgas volejbola skola (RVS)-2 un Daugavpils BJSS komandas, kuras savā starpā izspēlēs priekšsacīkšu uzvarētāju godu, kā arī Limbažu, Salacgrīvas novadu sporta skolas komanda, kuru apspēlējot mūsu Preiļu BJSS stabili iekļūst LJČ finālpieciniekā.


Nedaudz saspringtā situācija turnīra tabulā, neļauj mūsu meitenēm atslābināties. Pēc treneres Zojas Jakimovas sacītā, mēnesi ilgusī gripas epidēmija pamatīgi izjaukusi treniņu grafiku. Pēdējās trīs nedēļas meitenes praktiski nav trenējušās. „Paldies Dievam” izcīnītie punkti iepriekšējā posma sacensībās Zvejniekciemā (kad ar „otro sastāvu” tika apspēlēta RVS-3 un zaudēts Zvejniekciemam) pieļauj pat zaudēt, bet par to neiedomājamies- meitenes ir kareivīgi noskaņotas. Šoreiz pretiniecēs turnīra līderes RVS-2 un visas iespējas zaudējušās Limbažu, Salacgrīvas novadu sporta skolas audzēknes. Ja meitenes pēc slimošanas spēs atkopties un komanda būs pilnā sastāvā, domājam, ka spēsim rīdziniecēm sagādāt ne mazums galvassāpju!


Tātad tiekamies 13.03.2011 Preiļu BJSS sporta zālē, atbalstīt savējos:
        Plkst. 11-00  PREIĻI  LIMBAŽI
        Plkst. 12-30  DAUGAVPILS RĪGA
        Plkst. 14-00  PPREIĻI  RĪGA
        Plkst. 15-30  DAUGAVPILS LIMBAŽI


Aldis Upenieks 

Pēdējās izmaiņas: 23.10.2018.