Aicina piedalīties aptaujā par lauksaimniecību un tās attīstību Latvijā

09.02.2011.

Lauksaimniecības uzņēmējdarbības konsultāciju uzņēmums „ActusQ” ar Zemkopības ministrijas (ZM) un Latvijas Lauksaimnieku kooperatīvu asociācijas (LLKA) atbalstu organizē lauksaimniecības nozares pārstāvju, uzņēmēju, profesionāļu un citādi ar lauksaimniecību saistītu Latvijas iedzīvotāju aptauju, lai apkopotu viņu viedokli par situāciju lauksaimniecībā un tās attīstību. Aptaujas anketa aizpildāma lauksaimniecības portālā www.farming.lv, arī ZM un LLKA mājas lapās www.zm.gov.lv un www.llka.lv ir pieejamas saites uz anketu.


Konsultāciju uzņēmuma „ActusQ” organizētās aptaujas mērķis ir noskaidrot lauksaimnieku un nozares profesionāļu viedokli par lauksaimniecības jomai būtiskiem jautājumiem un attīstības iespējām. Aptaujas rezultāti arī sniegs informāciju par to, kā pēc respondentu ieskatiem būtu iespējams uzlabot sadarbību starp lauksaimniekiem un valsts un pašvaldību institūcijām un nozares organizācijām, kā arī par dažādiem būtiskiem aspektiem nozares attīstībā.


„ActusQ” aicina ikvienu būt atsaucīgiem. Aptauja ir anonīma, izveidota latviešu, krievu un angļu valodās. Tā būs pieejama līdz 25. martam. Rezultāti pēc to apkopošanas tiks publicēti www.farming.lv.


„ActusQ” ir viens no vadošajiem biznesa konsultāciju uzņēmumiem lauksaimniecības nozarē Latvijā. Tas sniedz lauksaimniecības sektora uzņēmējiem stratēģiskās vadības un projektu attīstības, juridiskos un grāmatvedības pakalpojumus un konsultācijas. Vairāk informācijas par uzņēmumu – www.actusQ.lv.


Informāciju sagatavoja:
Liene Krīvena
SIA „ActusQ” konsultante
Tālr.: (+371) 67289073, 29109268
E-pasts:
liene@tels.lv


 

Pēdējās izmaiņas: 09.02.2011.