Līdz 4.martam Latvijas uzņēmumus aicina pieteikties „Ilgtspējas indeksam”

25.02.2011.

Līdz 4.martam uzņēmumi aicināti pieteikties dalībai projektā „Ilgtspējas indekss”, kas ir stratēģisks instruments, lai nodrošinātu starptautiskām prasībām atbilstošu uzņēmuma snieguma novērtējumu visos korporatīvās atbildības aspektos.


Dalība „Ilgtspējas indeksā” dod iespēju uzņēmumam saņemt neatkarīgu novērtējumu savai darbībai, kā arī priekšlikumus vēlamajiem uzlabojumiem, lai uzņēmums uzrādītu arvien labāku rezultātu turpmākajos gados.


Uzņēmuma dalība projektā ir bez maksas!


Lai pieteiktu dalību, uzņēmumam līdz 4. martam ir jāaizpilda ”Ilgtspējas indeksa” reģistrācijas anketa.


Uzņēmumi, kas vēlas piedalīties 2011. gada Ilgtspējas indeksā, ir aicināti apmeklēt kādu no ievadesmināriem, kuros  projekta veidotāji iepazīstinās ar indeksa saturu, vērtēšanas kritērijiem un tehniskajiem jautājumiem par pašnovērtējuma veikšanu. Papildus „Ilgtspējas indeksa” ievadsemināros būs iespējams iegūt plašāku informāciju par ilgtspēju un korporatīvo atbildību, kā arī dzirdēt Latvijas uzņēmumu labās prakses piemērus.


Ievadsemināri norisināsies šī gada 2. un 3.martā, plkst. 15:00-17:00, Swedbank Centrālajā ēkā, Balasta dambī 1a, 2.stāvā.


Lūdzam, pieteikt savu dalību ievadseminārā, rakstot uz maija.kale@ilgtspejasindekss.lv un norādot vēlamo semināra datumu (2.vai 3.marts).


Latvijas Zaļais punkts ir iesaistījies projekta „Ilgtspējas indekss” ekspertu padomē kā eksperts vides jautājumos. Projekta „Ilgtspējas indekss” ietvaros vides kritērijam piemīt 25% īpatsvars.


Plašāka informācija par „Ilgtspējas indeksu” >> www.ilgtspejasindekss.lv

Pēdējās izmaiņas: 25.02.2011.