Daugavpils Kultūras un sporta pilī skatāma Latgales fotogrāfu biedrības izstāde

18.02.2011.

Šī gada 18. februāra pēcpusdienā Daugavpils Kultūras un sporta pilī tika atklāta Latgales fotogrāfu biedrības izstāde. Izstādē ir apskatāmi aptuveni 50 darbi, kuru autori ir gan jaunās paaudzes fotogrāfi, gan fotogrāfi ar daudzu gadu pieredzi. Šī jau ir otrā fotogrāfu biedrības izstāde Daugavpilī, jo aizvadītā gada decembrī šī pati izstāde nedaudz plašākā apjomā bija skatāma arī Latgales Centrālajā bibliotēkā.


Šoreiz izstāde tapusi pateicoties Latgales fotogrāfu biedrības veiksmīgajai sadarbībai ar Daugavpils fotoklubu „Ezerzeme – F”, kura foto izstāde pirms nedēļas tika atklāta Preiļu Kultūras namā. Latgales fotogrāfu biedrības vadītājs Igors Pličs norādīja, ka tas ir ļoti labs sadarbības pamats, kas palīdzēs kopīgiem spēkiem pacelt Latgali saulītē, parādot, ka mēs varam, mēs mākam, mēs esam stipri, mums ir savas tradīcijas – kultūra, mums ir ar ko lepoties un mums ir talantīgi cilvēki.


Ar izstādes atklāšanu fotogrāfus sveica arī Preiļu novada domes izpilddirektors Vladimirs Ivanovs un Daugavpils pilsētas domes priekšsēdētāja vietniece Žanna Kulakova. 


 

Pēdējās izmaiņas: 23.10.2018.