Nedēļas nogalē piepilda 611 pārtikas glābējpakas

16.02.2011.

Aizvadītajā nedēļas nogale rīdzinieki izrādījuši lielu atsaucību, šā gada pirmajā „Paēdušai Latvijai” glābējpaku vākšanas talkā saziedojot vairāk nekā 600 pārtikas paku. Lai atbalstītu grūtībās nonākušās ģimenes, kā arī trūcīgos un vientuļos Latvijas pensionārus, līdz pat vasarai katra mēneša otrajā nedēļas nogalē iedzīvotāji varēs piepildīt pārtikas glābējpakas gan Rīgā, gan citās Latvijas lielākajās pilsētās.


„Latvijas Samariešu apvienība” jau drīzumā visas piepildītās pārtikas glābējpakas nogādās grūtībās nonākušajām ģimenēm, kā arī trūcīgajiem un vientuļajiem pensionāriem, kuriem šis atbalsts ir ļoti nepieciešams.


„Mēs esam ļoti pateicīgi ikvienam ziedotājam, kas šajā nedēļas nogalē piepildīja Glābējpaku, jo ar jūsu atbalstu vairāk nekā 600 ģimenes tiks pabarotas brīdī, kad tām nav ko likt galdā,” uzsver „Latvijas Samariešu apvienības” projektu vadītājs Mārtiņš Etkins. „Tāpat vēlamies pateikt lielu „Paldies” pārstāvjiem no reģionālajām organizācijām un brīvprātīgajiem no Rīgas Valsts 1.ģimnāzijas par palīdzību Glābējpaku vākšanas akcijas norisē.”


Līdz pat vasarai katru mēnesi pārtikas bankas „Paēdušai Latvijai” komanda Rīgā un citās Latvijas lielākajās pilsētās rīkos pārtikas glābējpaku vākšanas pasākumus. Pārtikas glābējpakas aicināts piepildīt katra mēneša otrajā nedēļas nogalē – 11. un 12. martā, 15. un 16. aprīlī, 13. un 14. maijā. Šajos datumos piepildītās glābējpakas var nest uz talkas punktiem gan Rīgā – veikalos „Maxima XXX” Slokas ielā 115, A. Deglava ielā 67 un K.Ulmaņa gatvē 88a –, gan arī citviet Latvijā.


Pārtikas banka “Paēdušai Latvijai” ir labdarības portāla Ziedot.lv un Latvijas Samariešu apvienības organizētā pārtikas programma. Palīdzība galvenokārt domāta grūtībās nonākušajām ģimenēm ar bērniem, un vientuļajiem un trūcīgajiem Latvijas pensionāriem, kuriem pensija nesasniedz iztikas minimumu.


Ziedot.lv aicina ikvienu Latvijas iedzīvotāju zvanīt pa tālruni 90006488, lai ziedotu vienu latu, atbalstīt projektu “Paēdušai Latvijai”, izmantojot “Maxima” veikalu tīklā izvietotās ziedojumu kastītes, kā arī ziedot portālā www.paedusailatvijai.lv, kur iespējams atrast plašāku informāciju par projektu. Uzņēmumi aicināti arī ziedot pārtiku.


Rūta Dimanta
Ziedot.lv vadītāja

Pēdējās izmaiņas: 09.11.2018.