18. martā Preiļu KN DAINIS SKUTELIS un meitenes – `MĪLAS MELODIJA – skaistākās dziesmas sievietei un mīlestībai`

18.03.2011.


18. martā plkst. 19.00 Preiļu KN DAINIS SKUTELIS un meitenes – „MĪLAS MELODIJA – skaistākās dziesmas sievietei un mīlestībai”. Koncertā piedalās: Oranžā kora meitenes, Liene Šomase, Ieva Sutugova, Endia.


Biļešu cenas: Ls 3.00 – Ls 5.00


„Es zinu, ka mēs vēlreiz satiksimies…”, tā savulaik  dziedāja leģendārie „Čikāgas piecīši”. Tagad šī viena no visu laiku populārākajām mīlas dziesmām ar īsto nosaukumu Mūsu mīlestība” (MP3) jaunās skaņās atdzimusi romantiskā tenora Daina Skuteļa un Oranžā kora meiteņu izpildījumā, un kā mīlas pilns sveiciens Valentīna dienā sāk skanēt Latvijas Radio 2 un citās radiostacijās.


Dziesmu aranžējis Atis Auzāns un tā ir pirmā no trim dziesmām, kas tuvākajās nedēļās neierastā un svaigā skanējumā uzsāks rotāciju radio, bet marta sākumā izskanēs jaunajā koncertprogrammā „Mīlas melodija”, kas veltīta SIEVIETEI un MĪLESTĪBAI.
Kopā ar Daini Skuteli maigus mīlas duetus („Ēdelveiss”, „Nejautā” , „Balti jasmīni”), pasaulslavenus hitus („O sole mio”, „Time to say goodbye”, „Vivo Per Lei”), kā arī temperamentīgas un jautras dziesmas („Jel dod man bučiņ”, „Seksuāli čiekuri”, „Zili lini”) un daudzas citas  līdzi dziedamas melodijas izdziedās Latvijā iemīļotas un populāras dziedātājas Liene Šomase, Ieva Sutugova un Endia, kā arī Oranžā kora meitenes Olga, Inta un Anita. „Ir viegli dziedāt par mīlestību, ja līdzās ir tik burvīgas meitenes un melodijas, kas ļauj atvērties sirdij”, bilst jaunais tenors Dainis Skutelis. 
 
Režisors Voldemārs Šoriņš un  horeogrāfs Alberts Kivlenieks koncertprogrammas „Mīlas melodija” ieceri raksturo kā lirisku mīlas stāstu, kurā caur dziesmām tiks izdzīvota gan pirmā tikšanās un mīlas reibonis, gan šķiršanās sāpes un pārdzīvojums. 


Lirisko noskaņu koncertsērija un ceļojums pa Latvijas pilsētām sāksies 4.martā Rīgas Stradiņa universitātes aulā, pēc tam notiks vēl 9 koncerti dažādās Latvijas pilsētās – 5.martā Jelgavas kultūras namā, 6.martā Liepājā, LOC Rožu zālē, 12.martā Kuldīgas kultūras centrā, 13.martā Saulkrastu novada kultūras namā „Zvejniekciems”, 18.martā Preiļu kultūras namā, 19.martā Madonas kultūras namā, 20.martā Alūksnes pilsētas Tautas namā, 25.martā Tukuma kultūras namā un 26.martā Cēsīs, CATA kultūras namā.


Biļetes uz koncertiem iespējams iegādāties „Biļešu Paradīze” kasēs, internetā – www.bilesuparadize.lv un koncertu norises vietās.


Izklaides producentu apvienība 7,
Maija Tālberga
Tālr. 67606320, 29494794
e-pasts:
maija@ipa7.lv


 

Pēdējās izmaiņas: 13.11.2018.