SIA „Preiļu saimnieks” aicina darbā Projektu vadītāju (uz noteiktu laiku)

25.02.2011.

Galvenie pienākumi:
 ES Kohēzijas fonda projektu dokumentācijas sagatavošana;
 iepirkuma procedūras dokumentācijas sagatavošana un veikšana;
 projekta norises gaitas koordinēšana, projekta komandas vadība;
 projektu ieviešana;
 pārskatu sagatavošana.

Pretendentam izvirzītās prasības:
• augstākā izglītība (vēlams ekonomikas vai vadības zinību jomā);
• vismaz 2 gadu sekmīga pieredze ES fondu projektu sagatavošanā un vadībā;
• latviešu, krievu un vēlamas angļu valodas zināšanas;
• zināšanas publisko iepirkumu procedūrā;
• prasmes izstrādāt tehniskās specifikācijas un citu projektu dokumentāciju;
• labas iemaņas darbā ar MS Office programmām.
• teicamas saskarsmes spējas un organizatoriskās prasmes;
• atbildība un precizitāte.

Piedāvājam:
• darbu uz pilnu slodzi;
• konkurētspējīgu atalgojumu;
• labiekārtotu darba vidi;
• profesionālu izaugsmi.

Motivētu pieteikuma vēstuli un CV līdz 2011. gada 25. februārim sūtīt uz e-pastu: janis.murnieks@preili.lv vai pa pastu SIA „Preiļu saimnieks”, Liepu iela 2, Preiļi, LV-5301 ar norādi “Projektu vadītāja/as vakancei”.

Pēdējās izmaiņas: 25.02.2011.