„Rīgas Dzirnavnieks” uzsāk sadarbību ar riteņbraucēju komandu „Rietumu – Delfin”

11.02.2011.


AS „Rīgas Dzirnavnieks” šajā sezonā kļuvis par atbalstītāju ar tituliem bagātākajai riteņbraukšanas komandai Latvijā „Rietumu – Delfin”. Sadarbības laikā sportistu komandai tiks nodrošināts pilnvērtīgs uzturs, kas riteņbraucējiem sniegs enerģiju treniņos un sacensībās.


Sandis Jansons, „Rīgas Dizrnavnieks” ģenerāldirektors: „Mēs vienmēr esam uzskatījuši, ka aktīva dzīvesveida īstenošana ir veiksmīgas dzīves formula. Turklāt, aktīvi sportojot, organisms ir jānodrošina ar tam vajadzīgajām uzturvielām, tāpēc, lai riteņbraucēji nepagurtu, nodrošināsim komandu ar AXA veselīgu uzturu visas sezonas garumā – gan pirms sezonas sagatavošanas nometnēs Spānijā, gan pirms svarīgām sacensībām.”


Komandas „Rietumu – Delfin” sastāvā ir 11 riteņbraucēji – 9 vīrieši un 2 sievietes. Šajā sezonā komanda piedalīsies gan šosejas, gan kalnu divriteņu sacensībās Latvijā un ārvalstīs. Pavisam komandai ir plānoti 50 starti un, lai tos veiksmīgi izturētu, sportistiem jānodrošina pilnvērtīgs uzturs visu sacensību laikā.AXA rūpēsies, lai sezonas laikā riteņbraucējiem tiktu nodrošināts augstvērtīgs un veselīgs uzturs, kas vairo enerģiju un sniedz stimulu jauniem sasniegumiem. Komanda sezonas garumā tiks nodrošināta ar AXA produktiem: AXA biezputrām, AXA musli un ogļhidrātiem bagātām uzkodām – AXA Active & Fit musli batoniņiem.


Komanda „Rietumu – Delfin” ir Latvijas vīriešu U-23 izlases pamats šosejas riteņbraukšanā, kā arī Latvijas sieviešu izlases pamats kalnu riteņbraukšanā. Komandas sastāvā ir 2009.gada Eiropas čempions maratonā igaunis Allan Oras un Latvijas vairākkārtēja čempione krosā un maratonā – Ivanda Eiduka. Savukārt par profesionāļiem pasaules mērogā ir kļuvuši tādi bijušie komandas „Rietumu – Delfin” braucēji kā Aleksejs Saramotins un Toms Skujiņš.


Informāciju sniedza:
Sandis Jansons
„Rīgas Dzirnavnieks” ģenerāldirektors


Informāciju sagatavoja:
Maija Dulle – Sūniņa

Pēdējās izmaiņas: 09.11.2018.