Sākas 48. sporta spēles veterāniem

06.02.2011.

5.- 6. februārī ar sacensībām galda tenisā Iecavā savu karuseli sāka Latvijas pašvaldību sporta veterānu 48. sporta spēles. Starp 21 pašvaldību komandas dalībniekiem bija arī mūsu novada galda tenisisti.

Kā tad veicās mūsu novada šīs spēles cienītājiem? Tā 40+ grupā Viktorija Neištadte ierindojās 8.vietā, bet Olga Borisova un Anatolijs Isajevs tajā pašā grupā palika devītajās pozīcijās.60+ grupā Voldemārs Limanis ierindojās 14.vietā. Pietrūka komandai Viktora Martinova atbalsta, kura audzēkņiem tajā laikā iekrita arī atbildīgas sacensības. Kopvērtējumā mūsu seniori ierindojās 17.vietā – pamats ielikts. Tālāk savus startus 19.februārī Cēsīs gaida distanču slēpotāji, kur būs ne mazāk sīva spēkošanās, jo ziema šogad padevusies sniegiem bagāta un tikai slinkais nav kāpis uz slēpēm. Tālāk sporta veterānus gaida spraigas sacensības daudzos sporta veidos, kas noslēgsies ar finālsacensībās 25.-26.jūnijā Jelgavā.