Aicina pieteikties izglītojošā skolu konkursā `AXA veselības nedēļa`

03.02.2011.


AXA VED KLASI UZ KALNU! (PDF)

AS „Rīgas Dzirnavnieks” aicina skolēnus pieteikties izglītojošā skolu konkursā „AXA veselības nedēļa” ar mērķi izglītot un veicināt jauniešu izpratni par veselīga un apkārtējai videi draudzīga dzīvesveida nozīmi ikdienā. Skolēniem veselu nedēļu, dzīvojot veselīgi un apkārtējai videi draudzīgi, ir iespējams vinnēt galveno balvu – sportisku atpūtu uz kalna Reiņa trasē Siguldā.
„Uzskatu, ka jauniešiem ir svarīgi skaidrot veselīga un apkārtējai videi draudzīga dzīvesveida nozīmi ikdienā viņiem saprotamā veidā. Līdz ar to „AXA veselības nedēļa” ir lieliska iespēja, kur piedāvātās aktivitātes – redzot, dzirdot un pašam līdzdarbojoties, ļaus jauniešiem vislabāk uztvert un atcerēties vajadzīgo informāciju, kā arī izmantot to ikdienā,” skaidro Sandis Jansons, AS „Rīgas Dzirnavnieks” ģenerāldirektors.


 „AXA veselības nedēļā” var piedalīties jebkuras skolas klase, kas kopā ar audzinātāju, apņemas vismaz vienu nedēļu dzīvot veselīgi un apkārtējai videi draudzīgi, piemēram, pirmo stundu sākt ar enerģisku rīta rosmi, ēst putras, taupīt elektrību u.tml. AS „Rīgas Dzirnavnieks” aicina skolēnus turpināt iesāktās aktivitātes arī pēc „AXA veselības nedēļas” noslēguma, tādējādi pilnveidojot savas zināšanas par veselīgu un apkārtējai videi draudzīgu dzīvesveidu.


Katrai klasei „AXA veselības nedēļas” noslēgumā visas aktivitātes ir jāapraksta stāstā un kopā ar fotogrāfijām jāievieto www.axaclub.lv, kur visas konkursam iesniegtās galerijas piedalās vērtēšanā. Balsojuma rezultātā un pēc žūrijas vērtējuma tiek noteiktas 6 uzvaretājklases, kas kopā dosies sportiskā atpūtā uz Reiņa trasi Siguldā.


Pirmās 200 klases, kas uztaisīs gardāko veselības putras recepti, nofotografēs to un kopā ar klases aktivitāšu aprakstu ievietos www.axaclub.lv, saņems garšīgu un veselīgu sveicienu no „AXA”!


Vairāk par „AXA veselības nedēļu” www.axaclub.lv


Sīkākai informācijai:
Maija Dulle – Sūniņa
Mob. 27791708


 

Pēdējās izmaiņas: 13.11.2018.