Laikā no 1. līdz 27. februārim Lielās Talkas organizatori aicina ikvienu vēl paspēt izbaudīt baltos ziemas priekus un piedalīties fotokonkursā „Sniegavīri PAR tīru Latviju!

01.02.2011.


Uzdevums:
1. pagalmā, parkā vai kādā laukumā uzvel vienu vai arī vairākus sniegavīrus, kuru dekorācijām izmantoti dabiski materiāli;
2. sniegavīra rokās (blakus, uz galvas, uzkārtu kaklā u.t.t.) ieliec uzrakstu ar darbību, kas veicinātu mūsu dabas tīrību, piemēram, „Izmantosim auduma iepirkuma maisiņus!”, „Braucam ar velosipēdiem!”, „Nepiesārņo dabu ar atkritumiem!” ;
3. pie uzraksta obligāti piezīmē klāt arī „Lielās Talkas” logotipu;
4. nofotografē savu sniegavīru;
5. fotogrāfiju augšupielādē „Lielās Talkas” mājas lapā www.talkas.lv  sadaļā „Sniegavīri PAR tīru Latviju!” .


Par ievietotajām fotogrāfijām ir iespēja balsot vienu reizi dienā no viena datora!


Vērtēšana: žūrija, kuras sastāvā ir Lielās Talkas darba grupas pārstāvji, kā arī Talkas atbalstītāji, konkursa noslēgumā izvēlēsies 5 uzvarētājus, kuri būs izveidojuši visatraktīvākos sniegavīrus ar visvērtīgākajiem uzrakstiem. Tāpat balvu iegūs arī tās fotogrāfijas īpašnieks, kura sniegavīrs būs ieguvis visvairāk balsojuma punktu.


Balvas: visi 6 uzvarētāji saņems ielūgumu uz Lielās Talkas Noslēguma koncertu 30. aprīļa vakarā, kā arī pārsteiguma balvas no Lielās Talkas organizatoriem un Draugiem – Garnier un RIMI.


Papildus informācija: talkas@talkas.lv 

Pēdējās izmaiņas: 09.11.2018.