PMLP valsts budžetu pērn papildinājusi par 4,4 miljoniem latu

28.01.2011.

Pilsonības un migrācijas lietu pārvalde (PMLP) pērn valsts budžetu papildinājusi ar 4,4 miljoniem latu, kas iekasēti par dažādiem pakalpojumiem, tai skaitā pasu izsniegšanu un uzturēšanās atļauju noformēšanu ārzemniekiem.


Kopumā 2010.gadā valsts nodevu veidā PMLP iekasējusi 4 363 293 latus, no kuriem lielākā daļa jeb 2,6 miljoni latu ir nodeva par pases izsniegšanu. Vēl 1,3 miljonu latu pienesumu valsts budžetam ir devusi nodeva par vīzas vai uzturēšanās atļaujas pieprasīšanai nepieciešamo dokumentu izskatīšanu un ar to saistītajiem pakalpojumiem, savukārt valsts nodeva par informācijas izsniegšanu no Iedzīvotāju reģistra budžetā ienesusi 0,4 miljonus latu.


Valsts budžets pērn papildināts arī ar 31 168 latiem, kas iekasēti par naturalizācijas iesniegumu izskatīšanu, bet vēl 1 262 lati ieņemti valsts nodevās par atteikšanās no Latvijas pilsonības un pilsonības atjaunošanas dokumentēšanu.


Pilsonības un migrācijas lietu pārvalde sniedz pakalpojumus, kas saistīti ar pasu izsniegšanu, ielūgumu un izsaukumu apstiprināšanu, ziņu iekļaušanu un sniegšanu no Iedzīvotāju reģistra, uzturēšanās atļauju noformēšanu, kā arī nepilsoņu naturalizācijas pārbaudījumu organizēšanu. Iedzīvotāji šos pakalpojumus var saņemt jebkurā Pārvaldes nodaļā neatkarīgi no deklarētās dzīvesvietas. PMLP nodaļas atrodas visās lielākajās pilsētās un reģionu centros.


Andrejs Rjabcevs
Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes
sabiedrisko attiecību vadītājs
Tālr.67219185, mob.26458928
andrejs.rjabcevs@pmlp.gov.lv, www.pmlp.gov.lv


 

Pēdējās izmaiņas: 09.11.2018.