Sociālā istaba pieejama katru trešdienu no plkst.9.00 – 12.00

26.01.2011.

26. janvārī pēc ilgāka pārtraukuma trūcīgajiem atkal bija pieejama sociālā istaba, kas pēc veiktā remonta piedzīvojusi patīkamas pārvērtības – to atzina ne tikai dienesta darbinieki, bet arī istabas apmeklētāji.


Laikā, kad daudziem iedzīvotājiem lielākā ienākumu daļa tiek tērēta komunālajiem maksājumiem un pārtikai, apģērba iegāde bieži vien paliek otrajā plānā. Tāpēc mazlietotus, labas kvalitātes apģērbus trūcīgie izvēlas ļoti labprāt, to apliecināja arī istabas apmeklētāju skaits – trīs stundās to apmeklējušas un sev derīgu apģērbu izvēlējušās 28 ģimenes, izsniegto vienību skaits pārsniedz trīs simtus. Katrs apmeklētājs un izsniegto vienību skaits tiek reģistrēts, lai būtu iespēja novērtēt šī pakalpojuma pieprasījumu no iedzīvotāju puses.


Tā kā aizvadītā gada nogalē biedrība „Eurika”, ar kuru Preiļu novada Sociālais dienests sadarbojas jau no aizvadītā gada vasaras mēnešiem, dienestā nogādāja kārtējo dāvinājumu ar mazlietotiem apģērbiem un apaviem no Norvēģijas, apģērbu un apavu izvēle ir pietiekoša, lai katrs atrastu sev ko derīgu.


Arī turpmāk katru trešdienu no plkst. 9.00-12.00 visi trūcīgie, uzrādot trūcīgā statusu apliecinošu izziņu, laipni gaidīti sociālajā istabā!


Preiļu novada
Sociālā dienesta vadītājas vietniece
Anita Gāga

 

Pēdējās izmaiņas: 23.10.2018.