Preiļu meitenes gatavas cīnīties par visaugstākajām vietām Latvijas jaunatnes čempionātā (LJČ) volejbolā

06.02.2011.

2011. gada 6. februārī Saulkrastu novada Zvejniekciemā norisināsies LJČ „C1” grupas 1996./1997.gadā dzimušo meiteņu 1. līgas 1. posma 2. sabraukuma sacensības volejbolā. Preiļu BJSS volejbolistes treneres Zojas Jakimovas vadībā nopietni gatavojas šim atlases posmam, jo nāksies tikties ar spēcīgajām Zvejniekciema vidusskolas un Rīgas volejbola skola-3 (RVS-3) komandām.
 
Pēc 1. posma 1. sabraukuma sacensībām preilietes atrodas 4. vietā, tikai par 1 punktu atpaliekot no līderēm un par 1 zaudētu setu vairāk kā mājiniecēm, kas ieņem 3. vietu. Lai gan pretinieces esam apspēlējuši jau vairākkārt, tās nedrīkst nenovērtēt. Mājinieču vēlme revanšēties būs īpaša liela, ņemot vērā cik saspringta mums ir spēkošanās laukumā. RVS-3 atmiņā ir vēl nesenais zaudējums LVF kausa izcīņas sacensībās Preiļos, kā rezultātā tās neiekļuva finālā. Žēl, bet komandas sastāvu paretināja pamatsastāva spēlētājas „vecā” trauma.
 
Lai noturētos LJČ 1. līgā, ir jāiegūst vismaz 5. vieta. Tas ļaus piedalīties finālsacensībās, kas notiks 7.-8.maijā. Kā jau ziņots iepriekš 1. posma 3. sabraukums( noslēguma) notiks 13.martā Preiļos! Tas pēc komandu sastāva būs līdzvērtīgs finālam, jo piedalīsies pašas stiprākās Latvijas komandas.
 
Novēlēsim meitenēm veiksmi un labu veselību! Bet tie, kas svētdien 6. februārī būs Saulkrastu pusē , laipni aicināti uz volejbolu Atpūtas ielā 1, Zvejniekciemā, vidusskolas sporta zālē!


 


Aldis Upenieks

Pēdējās izmaiņas: 06.02.2011.