Andžeja Reitera seminārs `Bioenerģētika darījumu vidē`

26.01.2011.

Konventa sēta, zāle „Georgs”
Andžeja Reitera seminārs


Bioenerģētika darījumu vidē


Jebkura uzņēmējdarbība saistīta gan ar naudas kustību, gan cilvēku attiecībām. Bioenerģētika ir rādītājs, kas atspoguļo to, cik pareizi mēs organizējam šo procesu mijiedarbību. Vesels cilvēks ir enerģijas pilns. Vesels uzņēmums ir bagāts un dinamisks, tas burtiski pievelk klientus un resursus. Izvērtēt un zināt, kāds ir Jūsu uzņēmuma stāvoklis raugoties no bioenerģētikas speciālista viedokļa, ir gluži tas pats kā uzticēt savas ģimenes veselību pieredzējušam ģimenes ārstam šī vārda vislabākajā izpratnē.


Mūsu metodes galvenā atšķirība: programma ir vērsta uz cilvēka veselību, uzņēmuma attiecību veselību, inovatīvām pārvaldes tehnikām, kuras agrāk tika trenētas šauram speciālistu lokam. Šī metode ļauj mobilizēt iespaidīgus iekšējo resursus.


Guvumi no šī semināra:
• Palielinās klientu skaits;
• Paaugstinās noturība pret stresu;
• Izmainās darbinieku attieksme pret vadītāju, un korporatīvajām vērtībām;
• Pateicoties optimizācijai, samazinās lieko darbību un izdevumu skaits;
• Izmainās savstarpējās attiecības, kolektīvā, darbinieki izturas pret uzņēmumu kā pret savu radošas realizācijas vietu;
• Ievērojami uzlabojas vadītāja veselības un emocionālais stāvoklis;
• Parādās mirdzums acīs, un azarts pret darbu;
• Jebkurš uzņēmumā strādājošais zina gan virzības mērķi, gan metodes kā uz to iet.


Lektors apskatīs tādus biznesa ikdienā bieži sastopamus jēdzienus kā optimizācija, darbinieku iesaistīšanās (kā panākt, lai darbinieki strādātu ar prieku, būtu lojāli un izmantotu savu potenciālu), lēmumu pieņemšana (uztvērēja jūtības treniņš vienīgā vislabākā lēmuma pieņemšanai), pārrunas (pārrunu tehnikas un neverbālās saskarsmes efektivitāte), stress (un antistress!), veselība kā labklājības pamats.
 
Vienas dienas semināra mācību programmā ietverta teorētiskā daļa, praktiskie vingrinājumi un uzņēmuma pašdiagnostika. Katram semināra dalībniekam dāvana – A. Reitera jaunākā grāmata „Īstā bagātība” (2010.g.)


Semināra dienas plāns:


8:30 – 9:00  Reģistrācija, rīta tēja
9:00 – 10:00  Ievads bioenerģētikā. Biznesa uzbūve no bioenerģētikas viedokļa
10:00 –  11:15 Vingrinājumi, fiziski un enerģētiski: Apziņas stāvokļa pārslēgšana
11:15 –  12:00 Cilvēka un uzņēmuma potenciāls (praktiski)
12:00 – 12:45 Pusdienas
12: 45 – 13:00  Vingrinājumi, pāros: Praktiskās vadības, diagnostikas metodes
13:00 –  13:45 Krīzes posmi cilvēkam un uzņēmumam
13:45 – 14:00 Kafijas / tējas pauze
14:00 – 15:00 Naudas plūsmas likumi
15:00 – 16:00 Psihiskās aizsardzības metodes
16:00 –  16:30 Kopsavilkums un secinājumi, jautājumi.Semināru vadīs izaugsmes treneris Andžejs Reiters, konsultāciju kompānijas „Talanta atslēgas” rektors, Grāmatas “Īstā bagātība” autors, energoinformātikas pasniedzējs. Apguvis jaunākās mārketinga sistēmas Japānā un lietojis savas zināšanas neskaitāmos ar bioenergoinformātiku saistītos projektos. A. Reiters konsultē vairākus starptautiskus uzņēmumus Latvijā, “Transcom World Wide”, “Hipotēku banka”, a/s “KOLONNA”, “Verners de”, Rehab centrs “Baltezers”, Mediju grupu “Santa”, u.c.


Vienas dienas semināra cena: Ls 135,oo


Padziļināti ar Jūsu uzņēmuma bioenerģētiku Jums būs iespēja strādāt četru nodarbību ciklā, kas ieteicams pēc semināra „Bioenerģētika darījumu vidē” apmeklēšanas. Padziļinātajās nodarbībās tiks pilnībā aptvertas mazā un vidējā biznesa bioenerģētisko sastāvdaļu kopsakarības, kas dod iespēju dziļāk izprast komandas ķermeņa kustību, būt krietni labāk bruņotiem konkurences cīņā, prast zibenīgi atjaunoties pēc smagas cīņas un apgūt jaunu ekonomiku veidojošo elementu „sensorās spējas” kuras joprojām tiek maz atvērtas, plašākai sabiedrībai.
 
Padziļinātā bioenerģētikas darījumu vidē lekciju tēmas:
1) „Cilvēka, un grupas enerģētiskā uzbūve”
2) „Attīstība un krīzes”
3) „Bioenrģētiskā aizsardzība”
4) „Naudas plūsmas likumi”


Pirms padziļinātā mācību cikla apguves, ieteicams apmeklēt semināru „Bioenerģētika darījumu vidē”!


Pieteikums semināram (doc)


 

Pēdējās izmaiņas: 13.11.2018.