Jaunietes izcīna svarīgus punktus LJČ volejbolā

23.01.2011.

23.01.2011 Daugavpils BJSS aizvadītas Latvijas jaunatnes čempionāta (LJČ) volejbolā 1. līgas 1.posma 2. sabraukuma sacensības jaunietēm „A” grupa 1992./93.dz.g. Preiļu BJSS meitenes, bez vairākām pamatsastāva spēlētājām, tikās ar Rīgas volejbola skola(RVS)-3 un Daugavpils BJSS audzēknēm.


Spraigā cīņā tika izcīnīta uzvara 3-2 pār RVS-3 un zaudēts Daugavpilietēm   1-3. Spēles aizritēja pēc īsta latīņamerikāņu seriāla scenārija. Rezultāta svārstības no  -10 līdz +10 punktiem satricināja pašu spēlētāju, treneru un līdzjutēju prātus. Pēc neizteiksmīgi izspēlētiem punktiem seko skaistas saspēles un gūti punkti, pēc muļķīgi pieļautām kļūdām seko fantastiska spēle aizsardzībā un lieliski uzbrukumi. Šādā spēles gaitā tomēr tika pieveiktas rīdzinieces. Nedaudz trūka arī līdz uzvarai pār mājiniecēm, bet otrajām bija nedaudz mazāk kļūdu. Ļoti nervozā spēlē, kā vienmēr notiek starp kaimiņu komandām, daugavpilietes izrādījās veiksmīgākas.


Nākamā sabraukuma sacensības notiks 5. martā, kad treneres Zojas Jakimovas audzēknes dosies uz Ropažiem, kur tiksies ar RVS-1 un Zvejniekciema VSK volejbolistēm. Īpaši svarīga spēle būs ar Zvejniekciemu, kas izšķirs labāko 5 komandu finālturnīra dalībniekus. Lai veicas!


Aldis Upenieks

Pēdējās izmaiņas: 23.01.2011.