Noslēdzies Preiļu novada čempionāts volejbolā

15.01.2011.

15.janvārī ar spraigām finālcīņām par čempiona godu noslēdzās Preiļu novada 2010.gada čempionāts volejbolā. Ja sieviešu finālturnīra rezultāti bija daudz maz prognozējami un arī spēles gaita to atspoguļoja, tad vīriešu fināli bija spraigu mirkļu pilni.


Par trešo vietu sievietēm tikās mājinieces BJSS-1 un Līvānu komandas. Mājinieču spēle skatītājiem ne mirkli nelika šaubīties par spēles gala iznākumu – pelnīta uzvara ar 3 : 0. Ja arī bija tādi, kuri loloja cerības, ka Preiļu meitenes spēs izrādīt nopietnu pretestību Līksnas volejbola veterānēm, viņiem nācās vilties. Daugavpils volejbola skolu izgājušas dāmas nekādas vaļības laukumā neatļāvās un par katru bumbu cīnījās visā nopietnībā. Pelnīta uzvara ar 3 : 0 un kārtējo reizi kauss aizceļo uz Līksnu, par ko parūpējās Sana Catlakša, Olga Teivāne, Natālija Pumpiņa, Natālija Tverdovska, Oksana Jefimova, Svetlana Semjonova, Jevģēnija Dedele, Inga Skutele, Jeļena Gdaļina, Darja Siņakova.


Iespējams, daudzu klātesošo līdzjutēju skaļais atbalsts un Preiļu novada domes spēlētāju pašatdeve spēlē par trešo vietu, neļāva piepildīties Animals –P komandas sapnim par bronzas godalgām nu jau kuro gadu pēc kārtas. Pašvaldības vadītāja Alda Adamoviča iedvesmoti, komandas biedri laukumā cīnījās pašaizliedzīgi, bet Mārtiņa Civkora neatvairāmās gremdes vienmēr atrada kādu spraugu pretinieka blokā. Sīvā cīņā uzvara ar 3 : 0. Spēle par čempiona godu sagādāja baudu ne tikai tālo ceļu mērojošajiem Līvānu un Krāslavas komandu līdzjutējiem, bet arī daudzajiem vietējiem volejbola „gardēžiem”. „Z-light” spēlētāji pēc neveiksmīgā pirmā seta spēja lauzt spēles gaitu un piespiest krāslaviešus kļūdīties spēles izšķirīgajos mirkļos un pielikt punktu šim čempionātam četros setos. Uzvaru līvāniešiem kaldināja Vadims Vasiļjevs, Ratis Makars, Raitis Šarkovskis, Andrejs Gendels, Jānis Bikšis, Artūrs Pfafrods, Andrejs Pastars, Agris Kalvāns.


Labāko spēlētāju speciālbalvas saņēma Olga Teivāne (Līksna), Oksana Šņepste (Preiļi) un Sintija Onzule (BJSS-1), kā arī Vadims Vasiļjevs (Z-light), Artis Galejs (Krāslava) un Mārtiņš Civkors (Preiļu novada dome). Pēc spraigajām cīņām volejbola laukumos vēl pietika spēka izlocīt kājas dejas ritmos un izklaidēties atpūtas pasākumā.


Jau janvāra nogalē cīņas uzsāks telpu futbolisti Preiļu novada čempionātā.


Leonīds Valdonis,
Preiļu novada sporta pasākumu organizators 

Pēdējās izmaiņas: 23.10.2018.