Izremontētajā sociālajā istabā trūcīgos gaida kārtējais dāvinājums no biedrības „Eurika”

26.01.2011.

Aizvien darbīgas bijušas aizvadītā gada pēdējās nedēļas Preiļu novada Sociālajā dienestā – vizuāli pievilcīgas pēc kosmētiskā remonta veikšanas beidzot kļuvušas telpas sociālajā istabā, kur novada trūcīgajiem iedzīvotājiem jau vairākus gadus ir iespēja saņemt mazlietotus apģērbus.


Telpas remontētas nebija no laikiem, kad ēkā darbojās bērnu dārzs. Kosmētiskā remonta laikā veikts sienu un griestu remonts, grīdas linoleja uzklāšana, durvju nomaiņa, kā arī veikta ūdens cauruļu un kanalizācijas demontāža, kas savas funkcijas jau sen kā bija beigušas veikt.


Šobrīd notiek darbs pie telpu iekārtošanas, ziedotā apģērba šķirošana un izvietošana, domājot par apmeklētāju ērtību apģērba izvēlē, tāpēc sociālā istaba apmeklētājiem ir slēgta.


Tā kā aizvadītā gada pēdējā darbdienā, 30. decembrī, biedrība „Eurika” sociālajā dienestā nogādāja kārtējo dāvinājumu ar mazlietotiem apģērbiem no Norvēģijas, 26. janvārī no plkst. 9.00 novada trūcīgos iedzīvotājus, uzrādot trūcīgā statusu apliecinošu izziņu, aicinām apmeklēt sociālo istabu un izvēlēties sev nepieciešamās lietas.


Preiļu novada
Sociālā dienesta vadītājas vietniece
Anita Gāga
 

Pēdējās izmaiņas: 23.10.2018.