Izsludina pieteikšanos biznesa mentoringa programmai

13.01.2011.

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) sadarbībā ar Rīgas Ekonomikas augstskolas Mentoru klubu izsludina pieteikšanos Mentoringa programmai, kuras laikā jaunie uzņēmumi varēs saņemt biznesa mentoru atbalstu. Programmas īstenošana notiek LIAA realizētās “Inovatīvas uzņēmējdarbības motivācijas programmas” ietvaros, un to līdzfinansē  Eiropas Reģionālās attīstības fonds un Eiropas Savienība.


Mentoringa programmas mērķis ir stiprināt Latvijas jauno uzņēmumu kapacitāti un sekmēt uzņēmējdarbības attīstību Latvijā. Programmas ietvaros uzņēmumi varēs saņemt pieredzējušu uzņēmumu vadītāju un speciālistu – mentoru praktiskus padomus un konsultācijas, kā arī jaunu skatījumu uz uzņēmējdarbības attīstības iespējām. Lai piedalītos Mentoringa programmā, jaunajiem uzņēmumiem būs jāiziet atlases procedūra. Vērtējot uzņēmumu pieteikumus, īpaša uzmanība tiks pievērsta uzņēmuma biznesa izaugsmes perspektīvām un komandas kapacitātei uzņēmuma plānu īstenošanā. Kopumā mentoringa programmā varēs piedalīties 15 Latvijas uzņēmumi.


Programma darbosies sešus mēnešus – līdz 2011. gada augustam. Dalībai programmā interesenti var pieteikties elektroniski, aizpildot veidlapu mājas lapā www.mentoruklubs.lv līdz šī gada 4. februārim. Kandidātu izvērtēšana un apstiprināšana programmai – līdz šī gada 28. februārim.


Klātienē saņemt informāciju par Mentoringa programmu, mentoringa instrumentu un citiem interesējošiem jautājumiem varēs semināros, kas notiks:


 Valmierā – 17. janvārī plkst.11.00 Valmieras Biznesa un inovāciju inkubatorā Purva ielā 12a,
 Jelgavā – 19. janvārī plkst.10.00 JIC Biznesa inkubatorā Peldu ielā 7,
 Ventspilī – 21. janvārī plkst.10.00 Ventspils Biznesa inkubatorā Inženieru ielā 101, 
 Rīgā – 24. janvārī plkst.15.00 Rīgas Ekonomikas augstskolā Strēlnieku ielā 4a,
 Daugavpilī – 26. janvārī plkst.10.00 Daugavpils Universitātē Vienības ielā 13.


REA Mentoru klubs jau kopš 2007. gada sniedz biznesa mentoringa pakalpojumus Latvijas uzņēmumiem, kā arī organizē biznesa diskusijas un forumus saviem biedriem un uzņēmumiem – mentoringa programmas dalībniekiem. Klubā darbojas aptuveni 60 mentori – atzīti un pieredzējuši uzņēmumu vadītāji un speciālisti.


Plašāka informācija:
REA Mentoru klubs
info@mentoruklubs.lv, tel.2544039
www.mentoruklubs.lv


 

Pēdējās izmaiņas: 13.01.2011.