ERGO dzīvības apdrošināšanas sabiedrības Baltijā apvienotas vienotā Eiropas komercsabiedrībā

12.01.2011.

Sākot ar janvāri ERGO dzīvības apdrošināšanas sabiedrības Baltijas valstīs apvienojās vienotā Eiropas komercsabiedrībā ERGO Life Insurance SE ar galvenā biroja atrašanās vietas reģistrāciju Lietuvā un divām filiālēm – Latvijā un Igaunijā.
 
ERGO Life Insurance SE apvieno ERGO Baltijas dzīvības apdrošināšanas sabiedrības: ERGO Latvija dzīvība AAS (Latvija), ERGO Lietuva gyvybės draudimas AB (Lietuva) un ERGO Elukindlustuse AS (Igaunija).


ERGO nedzīvības apdrošināšanas sabiedrības Baltijā un pensiju fondu pārvaldības sabiedrība ERGO Funds AS turpinās savu darbību bez izmaiņām.


Dr. Kestutis Bagdonavičius, ERGO valdes priekšsēdētājs Baltijā stāsta, ka ERGO dzīvības apdrošināšanas sabiedrību apvienošanās mērķis ir uzlabot piedāvāto dzīvības un veselības apdrošināšanas pakalpojumu kvalitāti, attīstīt biznesa procesus un efektīvāk izmantot grupas resursus, zināšanas un pieredzi.


„Apvienojot uzņēmumu pieredzi, darbinieku prasmes un zināšanas, mēs vēlamies stiprināt ERGO konkurētspēju dzīvības un veselības apdrošināšanas jomā Baltijas valstīs, jo tas ļaus mums piedāvāt kvalitatīvākus un daudzveidīgākus pakalpojumus. Mēs vēlamies būt izcils un uzticams partneris mūsu klientiem gan tagad, gan nākotnē,” uzsver Dr. Kestutis Bagdonavičius.


No janvāra ERGO Latvija Dzīvība AAS savu darbību Latvijā veiks ar nosaukumu ERGO Life Insurance SE Latvijas filiāle. Uzņēmuma kontaktinformācija un norēķinu rekvizīti, izņemot reģistrācijas numuru, paliek nemainīgi.


Pēc apvienošanās Baltijā ERGO dzīvības apdrošināšanas sabiedrības turpinās savu darbību kā ierasts un visas no noslēgtiem apdrošināšanas līgumiem izrietošās tiesības, pienākumi paliek saistoši un ir spēkā bez izmaiņām.


Pēc apvienošanās uzņēmumu turpinās vadīt ERGO valde Baltijā: Kestutis Bagdonavičius, Deniss Sazonovs, Sauļius Jokubaitis un Sergejs Vahņitskis. ERGO Life Insurance SE Latvijas filiāli vadīs Ingrīda Ķirse.


Juridiskajos un nodokļu jautājumos konsultācijas par ERGO dzīvības apdrošināšanas sabiedrību apvienošanos Baltijā sniedza juridiskais birojs Tark Grunte Sutkiene AS.


Par ERGO apdrošināšanas grupu
ERGO ir viena no vadošajām apdrošinātāju grupām Baltijas reģionā, kas darbojas dzīvības,  nedzīvības, veselības un pensiju apdrošināšanas segmentos Latvijā, Lietuvā un Igaunijā.
Baltijas valstīs ERGO pakalpojumiem, ekspertu zināšanām un finansiālajai stabilitātei uzticas avairāk kā 400 000 klientu.
ERGO apdrošināšanas sabiedrības Baltijā ietilpst ERGO Apdrošināšanas Grupā, kas ir viena no Eiropas lielākajiem grupām,  kas apvieno 135 apdrošināšanas sabiedrības 30 pasaules valstīs un apkalpo vairāk kā 40 miljonus klientu. ERGO Apdrošināšanas Grupas akcionārs ir Munich Re, kas ir viena no pasaulē vadošajām pārapdrošināšanas un risku apdrošināšanas sabiedrībām.


Plašākai informācijai:
Inese Kronberga
ERGO Latvija AAS
Mārketinga un sabiedrisko attiecību nodaļas speciāliste
Tālr: 67081941;  29215409
E-pasts:
Inese.Kronberga@ergo.lv 


 

Pēdējās izmaiņas: 09.11.2018.