Labdarības apsveikumi un apciemojumi pansionātā „Preiļi” decembrī

30.12.2010.

Preiļu novada pašvaldības pansionāts „Preiļi”


15.XII – Ar savu jauno koncertprogrammu uzstājās Preiļu VĢ jauniešu vokālais ansamblis I.Rožinskas vadībā, kā arī Preiļu VB bērnu dramatiskais kolektīvs “Kājām gaisā!” (vadītāja V.Jakimova). Pansionāta iemītnieki ar interesi noskatījās šo lielisko pamācošo uzvedumu ar skaistajiem apģērbiem un klausījās skanīgo dziedājumu. Šajā pasākumā piedalījās arī Swedbank AS Preiļu filiāles vadītāja I.Stare, kura sirsnīgi sveica pansionāta iemītniekus ar dāvanām. Arī Preiļu VB darbinieku kolektīvs bija sarūpējis pansionāta iemītniekiem ļoti skaistus apsveikumus un šokolādes Salavecīti. Kopā ar Swedbank pārstāvjiem pansionātu apmeklēja arī Preiļu VĢ direktora vietnieks, Preiļu novada domes deputāts Juris Erts, kurš organizēja šo kopīgo pasākumu un personīgi dāvināja katram iemītniekam Laimas šokolādi.
 
20.XII – Ar Ziemassvētku dāvanām pansionātu apmeklēja Preiļu novada Saunas pagasta pensionāru biedrības vadītāja Monika Kivleniece ar Leontiju Brici, kuras ciemojās pie savām bijušajām kaimiņienēm Veronikas Skuteles, Aleksandras Madalānes un Ņinas Mihailovas. Sarunā pie kafijas tases kopīgi atcerējās savus bijušos draugus un paziņas, bija gandarītas par to, ka iemītniecēm pansionātā klājas labi.


21.XII –Pansionāta „Preiļi” iemītniekus pārsteidza ar saviem darinājumiem – Jaunā 2011.gada kalendāriem Preiļu 1.pamatskolas 7.b klases skolēni, kuri ieradās un uzdāvināja katrai istabiņai pa vienam ļoti jaukam, skaistam pašdarinātam kalendāram.


22.XII – Pansionātā ciemojās Preiļu novada Pelēču pagasta pārvaldes vadītāja Iveta Stašulāne ar sociālo darbinieci Silviju Šņepsti, kuras apciemoja sava pagasta iemītnieku Jevlampiju Stepanovu, kā arī atveda cienastu gan pansionāta iemītniekiem, gan arī tā kolektīvam.


23.XII –Sociālā dienesta Labdarības akcijas “Uzdāvini māju sajūtu!” Apsveikuma paciņas (piparkūkas un savāktās ārstniecības augu tējas) visiem pansionāta “Preiļi” iemītniekiem.


25.XII – Pansionātā ciemojās Preiļu draudzes dekāns J.Stepiņa kungs, kurš no pansionāta iemītniecēm pieņēma grēksūdzi, kā arī noturēja Svēto Ziemassvētku Misi, iesvētīja pēc remonta un logu nomaiņas jaunās telpas, kā arī dāvināja pansionāta iemītniekiem dāvanas.


25.XII – Ziemassvētku pasākums pansionātā „Preiļi”.


Laimīgu jauno 2011.gadu! Liels paldies par šiem jaukajiem, mīļajiem uzmanības mirkļiem pansionāta iemītniekiem.


Juta Fadejeva,
Pansionāta vadītāja


 

Pēdējās izmaiņas: 30.12.2010.