Ziemassvētku ieskaņas pasākums Preiļu pansionātā

15.12.2010.

Svētku nekad nav par daudz. Tieši svētku sajūta rada cilvēkos prieku, un kas vēl var sagādāt prieku vecumdienās, ja ne apkārtējo uzmanība.


Pirms pašiem Ziemassvētkiem pēc Swedbankas Preiļu filiāles ierosinājuma Preiļu Galvenās bibliotēkas teātra grupa „Kājām gaisā” , PVĢ jauktais jauniešu ansamblis Ilzes Rožinskas vadībā un Swedbankas pārstāvji viesojās Preiļu pansionātā, vientuļo cilvēku ikdienu pārvēršot svētkos.


Katrs pansionāta iemītnieks saņēma bibliotēkas sarūpēto Ziemassvētku apsveikumu un saldumus, Swedbankas saldās dāvanas un priecājās par koncertprogrammu, kurā šoreiz piedāvājām Raiņa bērnu dzejas uzvedumu. Klausoties tajā, katrs varēja atcerēties bērnībā mācītus mīļus un draiskus bērnu dzejolīšus. Ilzes Rožinskas vadītais ansamblis ar savu profesionālo sniegumu radīja īpašu Ziemassvētku noskaņu.


Prieka un pateicības sajūta bija redzama sirmgalvju acīs. Tie bija kopības mirkļi, kad pansionātā dzīvojošie guva dvēselisku baudu, bet jaunieši atziņu, ka rūpes par sirmgalvjiem ir svētas.


Ceram, ka šādas tikšanās notiks regulāri un ne tikai svētkos.


Vilhelmīne Jakimova,                               
Preiļu GB Bērnu literatūras nodaļas vadītāja


 

Pēdējās izmaiņas: 15.12.2010.