22. janvārī Preiļu KN Grupas OTRA PUSE akustiskais Ziemas koncerts SOS bērnu ciemata atbalstam

22.01.2011.

22. janvārī plkst. 19.00 Preiļu KN Grupas OTRA PUSE akustiskais Ziemas koncerts SOS bērnu ciemata atbalstam.


Biļešu cenas – 4 Ls, 5 Ls.


Grupas  „Otra Puse” akustiskais Ziemas koncertu Vislatvijas tūres noslēguma koncerts SOS bērnu ciematu atbalstam Preiļu kultūras centrā 22. janvārī plkst.19:00


Pēc veiksmīgā 2009.gada albuma „Nakts vai Rīts”, kurš ieguva Latvijas mūzikas ierakstu gada balvu kā labākais popmūzikas albums, grupa Otra Puse izveidojusi īpašu akustisko Ziemas koncertprogrammu.


Kopā ar grupu „Otra puse” (solists Normunds Pauniņš) muzicēs Rolands Ūdris (grupa „The Hobos”), kā arī Gunāra Kalniņa gospeļkorī GG Choir dziedošo meiteņu izveidotais trio „Limonāde”. Tāpat kopā ar mūziķiem uz skatuves kāps arī Preiļu pilsētas bērnu popgrupa „Lāsītes”!


Koncertā īpašās, vēl nedzirdētās versijās skanēs gan grupas Otra Puse jau labi pazīstamie hīti kā „Nakts vai Rīts”, „Ieskaties”, „Dievs dod”, „Vēstules”, tāpat arī no pagājušā gadā izdotā ziemassvētku albuma „Piparkūku sirsniņa” kopdziesmas ar bērniem „Ziemas šūpuļdziesma”, „Jēzus Zvaigzne” u.c. Kopumā koncertprogrammā iekļautas 18 dziesmas un 4 audio pasakas par ziemu.


Koncerts Preiļu kultūras centrā 22.janvārī plkst.19:00.


Biļetes cenas: Ls 5,00 un Ls 4.00 . Iegādājoties četras vai vairāk biļetes, mūziķi piedāvā ģimeņu un draugu biļetēm 25% atlaidi!. Biļetes iegādājamas Biļešu Paradīzes kasēs, internetā www.bilesuparadize.lv, kā arī Preiļu kultūras centra kasēs. Bērniem līdz 7 gadiem ieeja koncertos būs bez maksas, ja netiek aizņemta atsevišķa sēdvieta. Koncertu tūre ir labdarības akcija, kuras laikā pus lats no katras pārdotās biļetes tiks ziedots SOS bērnu ciematu atbalstam. 


Koncerttūri atbalsta Dardedze hologrāfija, mūziķiem ceļot palīdz travelnet.lv, kvalitatīvu skaņu nodrošina RJK, informatīvi atbalsta radio SWH, Latgales radio,  inbox.lv, tvnet.lv, 1188.lv, draugiem.lv, easyget.lv, pilsēta24.lv.
Papildus informācija:
Inese Vīksnāne
Grupas Otra Puse menedžere
26326622
inese.viksnane@gmail.com
www.otrapuse.net


 

Pēdējās izmaiņas: 23.10.2018.