Ziemassvētku pasākums trūcīgo ģimeņu bērniem

27.12.2010.

27. decembrī Preiļu novada Sociālo dienestu pieskandināja bērnu balsis – trūcīgo ģimeņu bērniem tika rīkots Ziemassvētku pasākums, kas jau kļuvis par tradīciju katra gada nogalē. Šogad uz to tika aicināti 80 bērni.


Jau trešo gadu pēc kārtas bērnus iepriecināja Jura Babra leļļu teātris „Tims”. Par cik ne visiem ir iespēja šāda veida pasākumu apmeklēt Rīgas leļļu teātrī, vismaz svētku laikā dienestā bērniem ir iespēja noskatīties jauko leļļu priekšnesumu – arī šogad lelles uzbūra skaistu pasaku „Ziemassvētku brīnums”, kuras moto bija – cik labi svētkos ir būt mājās! Neizpalika arī rūķu ciemošanās, iešana rotaļās, vecāku un vecvecāku iesaistīšana pasākumā un, protams, dāvanas, kuras bērni ļoti gaidīja.


Šogad svētku konfektes dienestam palīdzēja sarūpēt tirdzniecības centrs „Oga”, kurš sedza pusi no konfekšu iegādes izdevumiem. Sadarbība ar tirdzniecības centru notikusi visa gada garumā, paldies par atsaucību Zīmeļu ģimenei. Tāpat pateicība SIA „Preiļu slimnīca” valdes priekšsēdētājam, Preiļu novada domes deputātam Jānim Anspokam, kurš, sadarbojoties ar ārzemju partneriem, bija sarūpējis dažādas jaunas drēbes bērniem. Paldies arī visiem iedzīvotājiem, kuri dienestam bija ziedojuši mīkstās rotaļlietas – tās turpinās sagādāt prieku citās ģimenēs. Bērni un vecāki bija patiesi priecīgi par jauko pasākumu un noderīgajām dāvanām.Preiļu novada Sociālā dienesta
vadītājas vietniece
Anita Gāga


 

Pēdējās izmaiņas: 23.10.2018.