Preiļu džudistu starti Alūksnē

18.12.2010.

Šī gada 18. – 19. decembrī Alūksnē norisinājās X Starptautiskais Ziemassvētku DŽU-DO turnīrs, kas ir vienīgais tik augsta līmeņa starptautisks turnīrs Latvijā. Šogad sacensībās piedalījās un par uzvarām cīnīgāš jauni džudisti no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Krievijas, Baltkrievijas, Ukrainas, Somijas, Zviedrijas, Norvēģijas un Kazahstānas. Turnīrā piedalījās arī 11 Preiļu džudo kluba “Jaunība LV” audzēkņi, kuriem šīs bija šī gada pēdējās sacensības.

Ļoti labs 2010. gada noslēgums izdevās Agnetai Landsbergai un Igoram Bogdanovam, kuri savās grupās palika nepārspēti un izcīnīja 1. veitas. Labs sniegums un 2. vieta savā grupā Iļjam Dektjarjovam. Deins Vilcāns, Aivis Krūmiņš un Davis Pastars izcīnīja 5. vietas, bet pārējiem Preiļu jaunajiem džudistiem šoreiz panākumi izpalika.

Preiļu džudo kluba “Jaunība LV” treneris Aleksejs Sapegins: “Audzēkniem jaunaja gadā novēlu visu to labāko, panākumus un daudzas jaunas idejas, bet visiem pārējiem novēlu daudz laimes un lai nākošais gads būtu labāks nekā aizejošais!”

Pēdējās izmaiņas: 23.10.2018.