Merrild labdarības akcija „Mēs Jūs atceramies” arī Preiļu novadā

22.12.2010.

Ar Latvijas Sarkanā Krusta starpniecību arī Preiļu novada vecie cilvēki saņem Merrild kafiju, kuru Preiļu novada Sociālajā dienestā nogādāja LSK Preiļu komitejas izpilddirektore Zenta Vucāne, kopumā 75 pakas.


Kā informēja Z.Vucāne, kampaņas mērķauditorija ir cilvēki, kas sasnieguši pensijas vecumu. Šogad kā pirmos nolemts iepriecināt pensionētos skolotājus, kuri savulaik darba gaitas vadījuši Preiļu 2. vidusskolā un Preiļu 1. vidusskolā (šobrīd – Preiļu 1. pamatskola) un par kuriem ziņas sniedza šo skolu pārstāvji, bet pārējās kafijas paciņas nolemts nogādāt personām, kas atrodas aprūpes institūcijās ārpus Preiļu novada. Tās savus adresātus sasniegs tieši pirms svētkiem – 22. un 23. decembrī.


Kā minēts akcijas mājas lapā www.merrildlabdariba.lv, Merrild akcija norisinājās visā Latvijā no 6. oktobra līdz 30.novembrim, un pateicoties lielajai iedzīvotāju atsaucībai, kafijas paciņas būs iespēja saņemt 21 600 sirmgalvjiem. Pagājušajā gadā, kad tika uzsākta šī akcija, šāda veida palīdzība bija pieejama 10 761 pensionāram.


Preiļu novada Sociālā dienesta
vadītājas vietniece
Anita Gāga

Pēdējās izmaiņas: 22.12.2010.