Rīgas DINAMO treneri aizvadīs meistarklasi bērniem sadarbībā ar Ādažu čipsiem

23.12.2010.


Ceturtdien, 23. decembrī plkst. 17:00 Inbox.lv ledus hallē Piņķos Rīgas DINAMO treneru kolektīvs aizvadīs meistarklasi-treniņu DINAMO Rīga bērnu komandas jaunajiem hokejistiem sadarbībā ar partneri Ādažu čipsi, kas pēc treniņa bērniem būs sarūpējis dažādus kārumus.


Rīgas DINAMO bērnu komandā trenējas 45 jaunie hokejisti, kuri dzimuši no 2001. – 2005. gadam. Treniņ nodarbības notiek 3-4 reizes Inbox.lv ledus hallē Piņķos.


Paredzēts, ka treniņā piedalīsies arī Ādažu čipsu Uzturmācības klases vadītāja, kas jauniešiem skaidros sabalansēta uztura nozīmi ikdienā un sniegs padomus, kā vislabāk uzņemto enerģiju izmantot sevis pilnveidošanai un attīstīšanai.


Šis mēneša laikā būs trešais treniņš jaunajiem hokejistiem, kas organizēts pēc DINAMO un Ādažu čipsi kopīgas iniciatīvas. Iepriekš ar profesionālajiem hokejistiem tikās jaunie sportisti Tukumā un Jelgavā.


Pērn sāļo uzkodu ražotājs Latfood ar zīmolu Ādažu čipsi sāka abpusēji veiksmīgu sadarbību ar DINAMO Rīga, piedāvājot Dinamo līnijas produktus. Šobrīd Dinamo produktu līnijā Ādažu čipsiem ir divu veidu kartupeļu čipsi – „Dinamo čipsi ar uzvaras garšu” un „Dinamo čipsi ar panākumu garšu”, kas nemainīgi turas starp iecienītākajiem produktiem Dinamo produktu līnijā. Šobrīd AS Latfood piedāvā arī akciju „Dinamo čipsos!”, kuras laikā, iegādājoties Dinamo čipsus, iespējams atrast akcijas kuponus un laimēt vērtīgas balvas.

Pēdējās izmaiņas: 09.11.2018.