Aizvadīts Preiļu novada ziemas čempionāts vieglatlētikā

18.12.2010.

Jau tradicionāli decembra vidū uz kārtējo Preiļu novada ziemas čempionātu telpās pulcējas apkārtējo novadu vieglatlēti, lai pacīnītos gan par medaļām, kā arī pārbaudītu savu sportisko formu kārtējai ziemas vieglatlētikas sezonai. šogad sacensības kuplināja Rēzeknes, Daugavpils, Līvānu, Krāslavas un Riebiņu novadu jaunie vieglatlēti, kas startiem piedeva pavisam citu spriedzi.


Daudzas medaļas iegūla pašmāju vieglatlētu kolekcijā, bet daudzas aizceļoja arī uz kaimiņu novadiem. Izmantojot tāllēkšanas bedres specifiku atzīstamus rezultātus rādīja tāllēcēji. Tā sīvā cīņā ar pēdējo lēcienu un personisko rekordu uzvaru vīriešu konkurencē „izrāva” Dairis Rinčs – 7 m 08 cm. Arī otrās vietas ieguvējam Iļjam Tarasovam no Viļāniem personiskais – 6 m 99 cm, tāpat kā bronzas laureātam – mājiniekam Jānim Sondoram – 6 m64 cm. Sīva cīņa arī 1995.g.dz. un jaunāki meiteņu grupā – dubultuzvara viļānietēm Alevtinai Tarasovai 5 m08 cm un Laurai Sērmā 4 m 99 cm, bet bronza Asnātei Elertei no Ilūkstes – 4 m 94 cm. Tikpat spraiga cīņa par medaļām arī šai pašā grupā zēniem. Ar 5 m 60 cm tālu lēcienu uzvar Raimonds Timšāns no Ilūkstes, aiz sevis atstājot krāslaviešus Aleksandru Ļebedevu- 5 m57 cm un Mārtiņu Kolitu – 5 m49 cm. Atzīstami rezultāti arī uzvarētājiem augstlēkšanā jauniešiem Ņikitam Turubanovam – 185 cm un viļānietei Verai Groznovai – 150 cm. Kuplu pretendentu pulku uz uzvaru pulcināja 60 m skrējiens. Meiteņu grupā ar rezultātu 8,0 sekundes par uzvarētāju kļuva A.Tarasova, bet zēniem uzvara M.Kolitam (7,2 sek). Vīriešiem ar 6,9 sek. uzvara Iļjam Tarasovam. Viegla uzvara arī Tomam Kunakovam 1500 m – 4 min. 42 sek.


Jācer, ka garās ziemas brīvdienas vieglatlētiem ļaus gana nopietni sagatavoties valsts ziemas čempionātiem un uz goda pjedestāla mēs redzēsim arī daudzus šo sacensību dalībniekus.


Paldies sacensību galvenajam tiesnesim Aleksandram Iļjinam un visai tiesnešu brigādei par darbu un priecīgus Ziemassvētkus visai vieglatlētu saimei!


Leonīds Valdonis,
sporta pasākumu organizators


 

Pēdējās izmaiņas: 23.10.2018.