Latfood uzsāk ziemas produktu tirdzniecību

15.12.2010.

Kanēlis un piparkūkas ir pircēju pieprasītākās garšas Ziemassvētkos, secinājis AS Latfood, strādājot un tirdzniecībā palaižot jauno ziemas sezonas produktu līniju. Tajā ir divu veidu uzkodas Ādažu Kraukšķīgās sirsniņas ar kanēļa un piparkūku garšu, savukārt otrs ziemas produkts ir ar iecienīto siera garšu.


Pieprasījuma pieaugums pēc izteiktiem ziemas produktiem vērojams novembra beigās, decembrī, kā arī janvāra mēnesī. Nemainīgi Latfood produkta izstrādes procesā pārliecinājies, ka Ziemassvētku asociācijas pircējiem veido kanēlis un piparkūkas, un tieši šo garšu klātbūtne dažāda veida produktos, to starp uzkodās, pastiprina svētku noskaņu.


„Man ir prieks, ka arī uzkodu kategorija īpaši gatavojas svētkiem, un saviem pircējiem var piedāvāt ko vairāk, nekā ikdienā ierasts. Jaunais produkts ir vieglas uzkodas, kas veidotas no kukurūzas un papildinātas ne tikai ar ziemai raksturīgo garšu, bet arī atbilstošu iepakojumu, līdz ar to produkta klātbūtne tirgū ir cieši saistīts ar sezonu. Vienlaikus, Ziemassvētku noskaņās neesam aizmirsuši par tiem pircējiem, kuri nemainīgi turas pie jau pārbaudītām vērtībām, un arī ziemas periodā meklē ko īpašu ar siera garšu,” informē Kristīne Mālniece, AS Latfood mārketinga direktore.


Ādažu Kraukšķīgās sirsniņas nopērkamas tirdzniecības vietās visā Latvijā.


 


Informācija par Latfood
AS Latfood ir lielākais kartupeļu čipsu un sāļo uzkodu ražotājs Latvijā – stabils tirgus līderis. Uzņēmuma produkcija ar preču zīmi Taffel tiek eksportēta uz Baltijas valstīm, Krieviju, Lielbritāniju, Gruziju, Kazahstānu, savukārt Azerbaidžānā Latvijas čipsi nopērkami ar Ādažu čipsi zīmolu.


AS Latfood ražotie kartupeļu čipsi tiek ražoti tikai no Latvijā speciāli audzētiem kartupeļiem, ko nodrošina apmēram 20 Latvijas zemnieku saimniecības, ar kurām AS Latfood sadarbojas jau vairāk nekā 10 gadus.


Vairāk informācijas par uzņēmumu: www.cipsi.lv un draugiem.lv domubiedru grupā www.draugiem.lv/Adazu_cipsi vai Twiter.com kanālā www.twitter.com/Adazu_cipsi 


Papildinformācija:
Maija Dulle – Sūniņa, M.27791708,
maija@repute.lv


 

Pēdējās izmaiņas: 09.11.2018.