`Maxima` lojalitātes programmā iesaistījies 500 000. dalībnieks, pērn akcijās pircēji ietaupījuši 3,4 miljonus latu

15.12.2010.

Veikalu tīkla „Maxima” „Paldies” karte ir viena no pieprasītākajām klientu lojalitātes kartēm Latvijā – 13.decembrī programmā iesaistījies 500 000. dalībnieks. Iesaistot pusmiljonu aktīvo dalībnieku, „Maxima” izveidojusi, iespējams, plašāko lojalitātes programmu Latvijā. Aizvadītajā gadā vien „Paldies” kartes īpašnieki dažādu akciju laikā sev ietaupījuši 3,4 miljonus latu, bet kopumā „Paldies” īpašnieki sev ieekonomējuši 15 miljonus latu – par tik lētāk izmaksājuši viņu pirkumi tāpēc, ka veikti, izmantojot minēto karti.


Par „Maxima” klientu lojalitātes jeb „Paldies” kartes 500 000. īpašnieku kļuvusi Kristīna Kondratoviča no Rīgas, kura nozīmīgo anketu aizpildījusi pagājušās nedēļas nogalē. Laimīgās „Paldies” kartes īpašnieci „Maxima XXX” veikalā K. Ulmaņa gatvē 88a pirmdien, 13.decembrī svinīgi sveica „Maxima” galvenais efektologs Centis Ūbele.


„Šo brīdi gaidījām ar lielu nepacietību. Ir tiešām patīkami apzināties, ka jau pusmiljons pircēju ir novērtējuši mūsu paveikto un kļuvuši par lojālajiem klientiem. Ļoti ceram, ka „Paldies” kartes lietotāju skaits arī turpmāk pieaugs tikpat neatlaidīgi kā līdz šim,” saka „Maxima Latvija” preses sekretārs Ivars Andiņš.


Kristīna Kondratoviča no veikalu tīkla „Maxima” savā jauniegūtajā „Paldies” kartes kontā saņēma 100 „Maxima” latus, kurus iespējams izmantot, norēķinoties par pirkumiem „Maxima” veikalos visā Latvijā.


„Šis ir patiešām patīkams pārsteigums. Ģimenē „Paldies” karte jau ir manam vīram Raitim, taču, tā kā bieži sanāk iepirkties atsevišķi, nolēmu, ka būtu lietderīgi iegūt arī pašai savu karti. Esmu patiešām priecīga, ka tieši mana karte izrādījusies tā veiksmīgā,” stāsta Kristīna Kondratoviča.
Saņemto „Maxima” naudu Kristīne plāno iztērēt, sarūpējot lepnu Ziemassvētku galdu savai ģimenei un īpašu dāvanu savam piecgadīgajam dēliņam Kristiānam.


Lojalitātes programmas ietvaros veikalu tīklā „Maxima” „Paldies” karte tika ieviesta 2004.gadā, un, kā liecina veikalu tīkla „Maxima” statistika, „Paldies” kartes lietotāju skaits stabili un vienmērīgi pieaug.


„Paldies” karti par vienu latu iespējams iegādāties jebkurā „Maxima” veikalā visā Latvijā, aizpildot kartes pieteikuma anketu. Pēc „Paldies” kartes aktivizēšanas uz pircēja vārda tiek atvērts konts, kurā iespējams uzkrāt „Maxima” naudu – veicot pirkumus par summu, kas pārsniedz vienu latu, „Paldies” kartes kontā tiek ieskaitīts viens procents no kopējās pirkuma summas. Vienas „Maxima” naudas vērtība ir 0,01 Ls.


Norēķinoties par pirkumu „Maxima” veikalos un uzrādot „Paldies” karti, pirkuma čekā tiek norādīta „Maxima” naudas summa, kas saņemta par konkrēto pirkumu, kā arī uzkrātās naudas kopsumma. Uzkrāto naudu „Paldies” kartes lietotāji var izmantot, apmaksājot 99% no preces cenas, atlikušo summu sedzot skaidrā naudā vai ar bankas karti.


Tāpat „Paldies” kartes īpašnieki saņem arī 7% atlaidi, iepērkoties būvniecības nama „Kurši” veikalos, 10% atlaidi – automazgātuvēs „Enri”, izdevīgus piedāvājumus degvielas uzpildes stacijās „Lukoil”, savukārt no 1. līdz 15.decembrim „Paldies” kartes īpašnieki „Maxima” veikalos visā Latvijā var iegādāties Latvijas nacionālās aviokompānijas „airBaltic” priekšapmaksas aviobiļetes. Tās iespējams apmainīt pret biļetēm uz gandrīz visiem tiešajiem „airBaltic” reisiem no Rīgas, Tallinas vai Viļņas uz citām Eiropas valstīm, Tuvajiem Austrumiem, Krieviju un citām NVS valstīm.


Papildinformācija:
Ivars Andiņš,
„Maxima Latvija” preses sekretārs
tālr.29666603,
e-pasts:
ivars.andins@maxima.lv;
www.maxima.lv


 

Pēdējās izmaiņas: 09.11.2018.