Koncerts `Sasildīsim sirdis!` un dāvanas pansionāta `Preiļi` iemītniekiem

09.12.2010.

9. decembrī pie mums pansionātā ar svētku koncertu „Sasildīsim sirdis!” ciemojās Preiļu 1.pamatskolas pirmo, trešo un ceturto klašu deju kolektīvi Gaidas Ivanovas vadībā, kurus pavadīja arī skolotājas un vecmāmiņas. Skolēni sasildīja pansionāta iemītnieku sirdis, dejojot un rādot savu deju prasmi gan individuāli pārī, gan kopā. Skaistās dejas, tautiskie apģērbi ar vainadziņiem galvās meitenēm un centīgais mazo dejotāju izpildījums visus pansionāta iemītniekus iepriecināja un ļāva vēlāk savstarpējās sarunās pakavēties atmiņās par saviem jaunības gadiem.


Jauno dejotāju veidotie apsveikumi katram pansionāta iemītniekam un viņu vecāku sarūpētās dāvanas pārsteidza mūsu iemītniekus. Īpašu uzmanību izpelnījās bijušais Preiļu 1.pamatskolas (vidusskolas) vācu valodas skolotājs Kazimirs Butlers, kuram dāvanu atsūtīja pamatskolas direktore Nora Šņepste, uzdāvinot 2011.gada simbolu „Zaķi”, kurš tagad priecē visus iemītniekus zem mazās skaistās eglītes.


Ilgi tika lasīti un pētīti bērnu zīmētie un veidotie apsveikumi katram iemītniekam, kurus vēlāk visu apskatei izvietojām pie sienas. Viena bērna vecmāmiņa Leontīna Podiņa sagādāja prieku katram pansionāta iemītniekam, noadot un uzdāvinot skaistu, siltu zeķu pāri (kopā 18 pāri).


Bērni, skolotājas un vecmāmiņas pateicībā par sniegto koncertu tika cienātas ar konfektēm. Pansionāta iemītnieki pateicās ciemiņiem par saņemtajām dāvanām, siltajām zeķēm, pansionāta kolektīvam – par viņu aprūpi un uzmanību pret viņiem.

Juta Fadejeva,
pansionāta „Preiļi” vadītāja


 

Pēdējās izmaiņas: 23.10.2018.