Kolektīvā iepirkšanās Latvijā gūst ārkārtīgi lielu popularitāti

09.12.2010.

Kolektīvā iepirkšanās Latvijā gūst lielus panākumus. Atlaižuklubs.lv, kas savu darbību uzsācis tikai novembra sākumā, mēneša laikā ir ieguvis vairāk nekā 20 tūkst. reģistrētu lietotāju, no kuriem gandrīz katrs otrais ir veicis kādu pirkumu. Tāpat kā ASV un citās valstīs, arī Latvijā kolektīvā iepirkšanās ir guvusi lielu atzinību gan interneta lietotāju, gan uzņēmēju vidū.


Katru dienu www.atlaizuklubs.lv publicē jaunu piedāvājumu, kura atlaide ir lielāka par 50%. Līdz šim veiksmīgākais www.atlaizuklubs.lv darījums ir veikts sadarbībā ar fitnesa klubu „Atlētika”, ikvienam piedāvājot iespēju pilna laika abonementu iegādāties ar 62% atlaidi. Šāds piedāvājums Latvijā ir kas nebijis, tāpēc arī milzīgā pircēju atsaucība nav pārsteigums – abonementu iegādājušies un, apmeklējot fitnesa kluba „Atlētika” sporta zāles, par savu veselību rūpēsies vairāk nekā 2000 cilvēku. Veiksmīgi noslēgušies arī citi darījumi, piemēram, TurKebab piedāvājums ar 55% atlaidi, ekskluzīvas atpūtas piedāvājums biznesa klases numuriņos Promenade Hotel Liepājā, Madara Cosmetics piedāvājums ar 45% atlaidi un vēl daudzi citi.


Jau šobrīd Atlaižuklubs.lv piedāvājumi ir spēkā vairākās Latvijas pilsētās, piemēram, 1500 Liepājas iedzīvotāju ir iegādājušies iespēju apmeklēt kinoteātri Liepājā tikai par 80 santīmiem, turpat 100 cilvēku izvēlējušies iespēju nobaudīt lielisku picu Liepājas 1.rokkafejnīcā par 56 % lētāk.


Atlaižuklubs.lv darbojas, balstoties uz win-win principu, – izdevīgi ir gan pircējam, kas saņem lielas atlaides precēm un pakalpojumiem, gan uzņēmumiem, kuri piedāvā šīs atlaides, jo tie bez finanšu ieguldījumiem reklāmas kampaņu organizēšanā var piesaistīt jaunus klientus. Sākot ar decembri, Inbox.lv e-pasta serverī ir pieejama atsevišķa Atlaižuklubs.lv sadaļa, kurā izvietoti visi aktuālākie piedāvājumi, līdz ar to ikviens uzņēmums, kas savu preci vai pakalpojumu piedāvās Atlaižuklubs.lv, varēs iegūt visu Inbox.lv lietotāju uzmanību – reklāmu lielākajā e-pasta serverī ar vairāk nekā 500 tūkstošiem lietotāju.


„Kolektīvā iepirkšanās ir pavisam jauns mārketinga instruments, kuru var izmantot gan lieli, gan vidēji un mazi uzņēmumi. Galvenā priekšrocība ir tā, ka tas ir izdevīgs visiem – gan pircējiem, jo viņi var saņemt lielas atlaides, gan uzņēmumam, kas piedāvā atlaides, jo tā ir iespēja bez finanšu ieguldījumiem reklāmas kampaņās piesaistīt un iegūt jaunus klientus. Tas izslēdz pilnīgi jebkādu risku,” stāsta Māris Strods Atlaižuklubs.lv pārdošanas vadītājs.  „Uzskatu, ka kolektīvā iepirkšanās kā mārketinga rīks kļūs arvien populārāka un to nākotnē izmantos aizvien lielāks skaits uzņēmumu, jo izdevīgums ir acīmredzams un pievilcīgs abām pusēm: klients saņem lielas atlaides, bet uzņēmējs – iespēju pierādīt savu profesionalitāti.”


Nākotnē Atlaižuklubs.lv plāno paplašināt savu darbību arī Lietuvā un Igaunijā. Latvijā uzņēmuma plānos ir nākamo sešu mēnešu laikā sasniegt 100 tūkstošus lietotāju, kā arī sniegt vēl vairāk interesantu piedāvājumu dažādās Latvijas pilsētās. Jau pašlaik Atlaižuklubs.lv piedāvā iespēju izmantot atlaides Rīgā, Liepājā, Valmierā un Jelgavā.


Par Atlaižuklubs.lv
Atlaižuklubs.lv ir kolektīvās iepirkšanās portāls, kas ikvienam Latvijas iedzīvotājiem piedāvā iespēju iepirkties izdevīgāk, bet Latvijas uzņēmējiem – iespēju pārliecināt potenciālos klientus par savu preču un pakalpojumu kvalitāti. Pirmajā portāla darbības mēnesī tas iemantojis lielu popularitāti, tāpēc veiksmīgas darbības nodrošināšanai Atlaižuklubs.lv komandai tiek piesaistīti jauni, kvalificēti darbinieki, lai klienti saņemtu izcilus piedāvājums un izcilu servisu.


Papildu informācija:
Māris Strods, Atlaižuklubs.lv vadītājs
E-pasts:
Maris@atlaizuklubs.lv
Tel.: 29364535


 

Pēdējās izmaiņas: 09.11.2018.