Ar biedrības `Eurika` starpniecību Preiļu novada trūcīgajām ģimenēm bija iespēja saņemt mazlietotus apģērbus no Norvēģijas

09.12.2010.

Novembra vidū uz Preiļu novada Sociālo dienestu tika atgādāta liela krava ar mazlietotiem apģērbiem no Norvēģijas. Līdzīgi kā vasaras mēnešos, arī šoreiz šīs palīdzības organizētāji bija biedrība „Eurika”, kura Preiļu novada ģimenes apmeklējusi jau vairakkārt.


Tā kā palīdzība, pēc biedrības norādījuma, bija paredzēta 50 ģimenēm, sociālais dienests izraudzījās tieši ģimenes ar bērniem (lielākais vairums no tām ir ģimenes, kuru ikmēneša ienākumi nepārsniedz garantētā minimālā ienākuma līmeni) un laika posmā no 29. novembra līdz 3. decembrim aicināja personīgi ierasties dienestā, lai izraudzītos sev vēlamo un nepieciešamo apģērbu. Cilvēki labprāt izmantoja un bija pateicīgi par šādu iespēju. Liels paldies jāsaka biedrības puišiem Oskaram un Matīsam Barkovskiem, kā arī Ivetai Amosovai, kura, saskaņā ar noslēgto līgumu par apmācību darba iemaņu iegūšanai un uzturēšanai, kā vienu no pienākumiem organizēja un nodrošināja saņemtā dāvinājuma šķirošanu un izdali trūcīgajiem.

Preiļu novada Sociālā dienesta
vadītājas vietniece Anita Gāga


 

Pēdējās izmaiņas: 23.10.2018.