`Paldies` kartes lietotāju skaits tuvākajās dienās sasniegs pusmiljonu

09.12.2010.

Veikalu tīkla „Maxima” klientu lojalitātes jeb „Paldies” kartes lietotāju skaits pavisam drīz sasniegs 500 000 cilvēku, tādējādi to padarot par vienu no pieprasītākajām klientu lojalitātes kartēm Latvijā. Pagājušā gada laikā „Paldies” kartes akcijās „Maxima” saviem pircējiem ļāvusi ietaupīt 3,4 miljonus latu.


„Ar nepacietību gaidām 500 000. pieteikuma anketu un esam no sirds pateicīgi saviem pircējiem par izrādīto lojalitāti, kuras rezultātā jau teju pusmiljons pircēju, novērtējot mūsu darbu, kļuvuši par „Paldies” kartes īpašniekiem,” saka „Maxima Latvija” preses sekretārs Ivars Andiņš.
„Paldies” karte klientu lojalitātes programmas ietvaros veikalu tīklā „Maxima” tika ieviesta 2004.gada 1.janvārī, un, kā liecina veikalu tīkla „Maxima” novērojumi, „Paldies” kartes lietotāju skaits stabili pieaug.


„Sakot „paldies” par mūsu pircēju izrādīto uzticību, „Paldies” kartes īpašniekiem visā tās darbības laikā kopumā dažādu akciju un atlaižu veidā esam dāvinājuši aptuveni 15 miljonus latu. Tas nozīmē, ka šos miljonus sev ietaupījuši tie, kas iepirkušies ar minēto karti ,” piebilst Ivars Andiņš.


„Paldies” karti par vienu latu iespējams iegādāties jebkurā „Maxima” un lielveikalā visā Latvijā, aizpildot kartes pieteikuma anketu. Pēc „Paldies” kartes aktivizēšanas uz pircēja vārda tiek atvērts konts, kurā iespējams uzkrāt „Maxima” naudu – veicot pirkumus par summu, kura pārsniedz vienu latu, „Paldies” kartes kontā tiek ieskaitīts viens procents no kopējās pirkuma summas. Vienas „Maxima” naudas vērtība ir 0,01 Ls.


Norēķinoties par pirkumu „Maxima” veikalos un uzrādot „Paldies” karti, pirkuma čekā tiek norādīta „Maxima” naudas summa, kas saņemta par konkrēto pirkumu, kā arī uzkrātās naudas kopsumma. Uzkrāto naudu „Paldies” kartes lietotāji var izmantot, apmaksājot 99% no preces cenas, atlikušo summu sedzot skaidrā naudā vai ar bankas karti.


Tāpat „Paldies” kartes īpašnieki saņem arī 7% atlaidi, iepērkoties būvniecības nama „Kurši” veikalos, 10% atlaidi automazgātuvēs „Enri”, izdevīgus piedāvājumus degvielas uzpildes stacijās „Lukoil”, savukārt no 1. līdz 15.decembrim „Paldies” kartes īpašnieki „Maxima” veikalos visā Latvijā var iegādāties Latvijas nacionālās aviokompānijas „airBaltic” priekšapmaksas aviobiļetes. Tās iespējams apmainīt pret biļetēm uz gandrīz visiem tiešajiem „airBaltic” reisiem no Rīgas, Tallinas vai Viļņas uz Eiropu, Tuvajiem Austrumiem, Krieviju un NVS valstīm.


Papildinformācija:
Ivars Andiņš,
„Maxima Latvija” preses sekretārs
tālr.29666603,
e-pasts:
ivars.andins@maxima.lv;
www.maxima.lv


 

Pēdējās izmaiņas: 09.11.2018.