Nodarbība komandas veidošanā Ģimnāzistu parlamentam

26.11.2010.

2010. gada 26. novembrī, neilgi pirms pirmās svecītes iedegšanas Adventes vainagā, Preiļu Valsts ģimnāzijas audzēkņu parlamenta kolektīvs pulcējās visi kopā savās mājīgajās telpās, lai iepazītu viens otru vēl tuvāk, uzlabotu sadarbību un komunikāciju kolektīvā, pārbaudītu, cik ļoti viens otram uzticas, un vienkārši pabūtu kopā.


Aptuveni divu stundu laikā ģimnāzisti ne vien iepazina viens otru tuvāk, bet arī pārbaudīja komandas sadarbību, komunikāciju kolektīvā, kā arī spēju uzticēties viens otram un kopīgi pieņemt lēmumus. Tāpat ģimnāzisti arī nedaudz padomāja par PVĢ parlamenta nākotni, izmantojot Volta – Disneja metodi, proti, savus tuvākās nākotnes mērķus izanalizējot 3 fāzēs – visi reālās un nereālās idejas, ko parlamentārieši vēlas realizēt, uzdevumi, kas jāveic, lai to sasniegtu, un šķēršļi, kas jāpārvar un kas varētu traucēt. 


Gandrīz divu stundu laikā ģimnāzijas parlamenta pārstāvji paspēja diezgan daudz – gan parunāties viens ar otru un uzzināt, ko viņi zina un ko nezina par saviem kolēģiem, gan uzspēlēt „Japāņu spēli” (kāpēc tāds nosaukums un kas tā par spēli – varat jautāt parlamentāriešiem!), gan uzbūvēt konstrukciju olas ripināšanai un ieskatīties tuvākajā nākotnē.


Visjautrāk gan gāja tieši brīžos, kad tika spēlētas spēles un aktivitātes. Protams, vislielākā jautrība PVĢ parlamenta telpās valdīja pasākuma noslēgumā, kad, pēc parlamentāriešu lūguma, tikai atkārtota aktivitāte, ar kuru pasākums tika noslēgts arī pagājušo gadu un kurā ģimnāzistiem bija iespēja izlādēties un izkliegties!


Lai arī šis laiks pagāja nemanot, tomēr ceru, ka tas PVĢ parlamentāriešiem ne tikai deva iespēju pabūt kopā un jautri pavadīt laiku, bet arī palīdzēja vienam otru labāk iepazīt, uzlabot sadarbību kolektīvā un palīdzēs arī turpmāk, visiem kopā strādājot un realizējot izvirzītos mērķus!  Lai jums veicas un izdodas viss iecerētais!


Edīte Šņepste, PVĢ absolvente


 

Pēdējās izmaiņas: 26.11.2010.