DAMBRETISTI JOPROJĀM IERINDĀ!

01.12.2010.


PREIĻU novada BĒRNU un JAUNIEŠU CENTRS


Preiļu novada bērnu un jauniešu centrs 2010.gada 1.decembrī Preiļu 1.pamatskolas telpās organizēja izglītības iestāžu komandu sacensības 64 lauciņu dambretē skolēniem ar mērķi popularizēt dambretes spēli un noskaidrot spēcīgākās skolu komandas, kuras piedalīsies janvārī Latgales novada sacensībās Maltā. Uz sacensībām ieradās 19 komandas ar 88 dalībniekiem no Līvāniem, Preiļiem, Sīļukalna, Rožupes, Rudzātiem un Smelteriem.


Dambretisti sacentās četrās 4 vecuma grupās, komandā 2 zēni + 2 meitenes. Junioru grupā (1992.-1994.dzimšanas gads) piedalījās 2 komandas – Preiļu Valsts ģimnāzijas un Rudzātu speciālās internātpamatskolas audzēkņi. 1.vietu izcīnīja Preiļu Valsts ģimnāzijas komanda: Matīss Teilāns, Raivis Mainulis, Kristīne Vjakse, Anna Veigule, turpat uz pēdām sekoja arī rudzātieši; Dmitrijs Beinarovičš, Ivars Voitkevičs, Santa Baikova, Tamāra Rešetņaka.


Vecāko kadetu grupā (1995.-1997.dzimšanas gads) piedalījās 6 komandas. 1.vietu pārliecinoši ieguva Līvānu 1.vidusskolas komanda: Rūdolfs Timšāns, Valts Štocers, Ieva Skutele, Anna Skutele, 2.vietā Rožupes pamatskolas komanda: Sandis Ruļuks, Kristaps Pundurs, Arta Volkova, Laura Neiceniece , 3.vietā Preiļu novada bērnu un jauniešu centra un Preiļu 1.pamatskolas komanda: Vitālijs Šebeko, Miks Babris, Renāte Kozule, Zane Ondzule.


Jaunāko kadetu grupā (1998.-2000.dzimšanas gads) – 6 komandas. 1.vietā Preiļu novada bērnu un jauniešu centra un Preiļu 1.pamatskolas pirmā komanda: Renārs Vanags, Valters Reinis, Lauma Tumašova, Ilva Anspoka, 2.vietā Līvānu 1.vidusskolas komanda:  Oskars Luksts, Ainārs Dukaļskis, Adriana Divra, Endija Barkauska, 3.vietā Preiļu novada bērnu un jauniešu centra un Preiļu 1.pamatskolas otrā komanda: Dairis Litavnieks, Raimonds Rubins, Ilva Valdone, Adriana Čapule.


Ērglēnu grupā (2001.dzimšanas gads un jaunāki) startēja 5 komandas, uzvarēja Līvānu 1.vidusskolas komanda: I.Štocers, K.Kalmiņš, E.Kalmene, N.Pfafrode. Tikai par vienu punktu no viņiem atpalika Preiļu novada bērnu un jauniešu centra un Preiļu 1.pamatskolas pirmā komanda: Rūdolfs Pastars, Egils Daukšte, Iieva Poplavska, Arta Batarāga, 3.vietā – Sīļukalna pamatskolas komanda: M.Sondors, R.Kudeika, A.Ciematniece, l.Vaivode.



3.vietas ieguvēji vecāko kadetu grupā – Preiļu novada bērnu un jauniešu centra un Preiļu 1.pamatskolas komanda: skolotāja Dzintra Šmukste, Renāte Kozule, Miks Babris, Zane Ondzule, Vitālijs Šebeko.



1.vietas jaunāko kadetu grupā ieguvēji – Preiļu novada bērnu un jauniešu centra un Preiļu 1.pamatskolas pirmā komanda: Renārs Vanags, Ilva Anspoka, Lauma Tumašova, Valters Reinis un  3.vietas ieguvēji – Preiļu novada bērnu un jauniešu centra un Preiļu 1.pamatskolas otrā komanda: Raimonds Rubins, Dairis Litavnieks, Adriana Čapule, Ilva Valdone.



2.vietas ieguvēji ērglēnu grupā – Preiļu novada bērnu un jauniešu centra un Preiļu 1.pamatskolas pirmā komanda: Arta Batarāga, Ieva Poplavska, Rūdolfs Pastars, Egils Daukšte



1.vietas ieguvēji junioru grupā – Preiļu Valsts ģimnāzijas komanda: Raivis Mainulis, Matīss Teilāns, Anna Veigule, Kristīne Vjakse.


Sacensību organizatore, Preiļu novada bērnu un jauniešu centra pulciņa skolotāja Dzintra Šmukste.


Kooperatīva iela 6, Preiļi, LV-5301  **  e-pasts preilubjc@pvg.edu.lv  **  www.pbjc.edu.lv
Tālr.: 65381394; 29221574 (direktore Aija Caune), 65381395, 28641149 (direktora vietniece Aiga Budriķe) tālr./fakss 65381397, 28641149 (lietvede Svetlana Jaudzema)
* Tehniskās jaunrades nodaļa Aglonas ielā 24, Preiļi, LV-5301, 65320011; 28362625 (izglītības  metodiķis Guntars Ormanis) 


 

Pēdējās izmaiņas: 23.10.2018.