SIA `Preiļu saimnieks` darbinieki iesākuši sakārtot bērnu rotaļu laukumus pilsētā

01.12.2010.

SIA „Preiļu saimnieks” darbinieki jau vasaras nogalē iesāka atjaunot pilsētas bērnu laukumos esošās rotaļu konstrukcijas. Viens no pirmajiem tika savests kārtībā rotaļu laukums Pils ielā 4.
SIA „Preiļu saimnieks” komunālās daļas vadītāja Zenta Igolniece pastāstīja, ka saskaņā ar iedzīvotāju lūgumu visas sabojātās rotaļu konstrukcijas tika izraktas un aizvestas uz SIA „Preiļu saimnieks” bāzi Rīgas ielā 4. Šūpoles tika taisītas no jauna, bet slidkalniņš, kas tika atvests no Mehanizatoru ielas laukuma, tika nokrāsots un novietots rotaļu laukumā Pils ielā 4. Uz vietas tika salabotas arī pārējās šūpoles.


SIA „Preiļu saimnieks” darbinieki ir apņēmušies sakārtot vecās bērnu rotaļu laukumu konstrukcijas arī citās vietās pilsētā. Savukārt vairāku māju iedzīvotāji ir griezušies pie speciālistiem ar ierosinājumiem sakārtot smilšu kastes, kur bērni spēlējas. Lai mazie preilieši varētu patīkami pavadīt laiku un celt savas smilšu pilis tīrās smiltīs, ir ierosinājums smilšu kastēm izveidot vākus, lai tās varētu aizvērt. Sākoties pavasarim, notiks darbs arī pie citu bērnu rotaļu laukumu sakārtošanas pilsētā.


Maija Paegle,
Preiļu novada domes sabiedrisko attiecību speciāliste


 

Pēdējās izmaiņas: 01.12.2010.