Grupa Otra Puse piedāvā īpašas biļešu cenas uz Ziemas akustiskajiem koncertiem 22. janvārī – koncerts Preiļu kultūras namā

22.01.2011.

No 1.decembra iepriekšpārdošanā  www.bilesuparadize.lv un Biļešu Paradīzes kasēs pieejamas biļetes ģimenēm un draugu kompānijām. Pērkot 4 un vairāk biļetes, tiek piedāvāta 25% atlaide!


Šo svētdien, 5.decembrī Cēsu kultūras namā CATA plkst.17:00 norisināsies otrais koncerttūres pasākums. Kopā ar grupu Otra Puse, the Hobos un meiteņu trio Limonāde šoreiz uzstāsies arī Cēsu 1.pamatskolas dziedošo bērnu vokālais ansamblītis.


Tūres datumi:
5.decembrī Cēsu kultūras namā CATA
10.decembrī Talsu tautas namā
20.decembrī Brocēnu kultūras centrā
28.decembrī Gulbenes kultūras namā
29.decembrī Varakļānu kultūras namā
13.janvārī Jelgavas kultūras namā
14.janvārī Kuldīgas kultūras centrā
22.janvārī Preiļu kultūras namā


Koncertu tūre ir labdarības akcija, kuras laikā pus lats no katras pārdotās biļetes tiks ziedots SOS bērnu ciematu atbalstam.  Bērniem līdz 7 gadiem ieeja koncertos būs bez maksas, ja netiek aizņemta atsevišķa sēdvieta.


Koncertā īpašās, vēl nedzirdētās versijās skanēs gan grupas Otra Puse jau labi pazīstamie hīti kā „Nakts vai Rīts”, „Ieskaties”, „Dievs dod”, „Vēstules”, tāpat arī no pagājušā gadā izdotā ziemassvētku albuma „Piparkūku sirsniņa” kopdziesmas ar bērniem „Ziemas šūpuļdziesma”, „Jēzus Zvaigzne” u.c. Kopumā koncertprogrammā iekļautas 18 dziesmas un 4 audio pasakas par ziemu.


Koncerttūri atbalsta Dardedze hologrāfija, mūziķiem ceļot palīdz travelnet.lv, kvalitatīvu skaņu nodrošina RJK, informatīvi atbalsta radio SWH, LNT, LMK, inbox.lv, tvnet.lv, 1188.lv, draugiem.lv, easyget.lv, pilsēta24.lv.


Mūsu dziesmas lejupielādē www.platforma.lv


Papildus informācija:
Inese Vīksnāne
Grupas Otra Puse menedžere
26326622
inese.viksnane@gmail.com
www.otrapuse.net 

Pēdējās izmaiņas: 22.01.2011.