Volejbolistēm nav laika atpūsties

04.12.2010.

Nav vēl zudušas emocijas un nogurums pēc Latvijas volejbola federācijas kausa izcīņas finālsacensībām, bet treneres Zojas Jakimovas vadītajām meitenēm jau jādodas cīņā par Latvijas jaunatnes čempionāta tituliem un godalgām. 


Gan vecākās 1992./1993.dz.g. „A” grupas, gan jaunākās 1996./1997.dz.g. „C1” grupas meitenes decembra sākumā sāks spēlēt Latvijas jaunatnes čempionāta 1. līgas (8 labākās komandas) sacensībās.


Jau šo sestdien 4. decembrī „A” grupas jaunietes dosies uz Ropažiem, kur spēlēs ar Rīgas volejbola skolas (RVS)-2, Kuldīgas novada sporta skolas (NSS) un Ropažu novada volejbolistēm. Nākamās spēles paredzētas 2011. gada 23. janvārī, kad Daugavpilī būs jāsacenšas ar mājiniecēm Daugavpils BJSS un RVS-3. Pirmais posms 5. martā noslēgsies atkal Ropažos, kad būs jātiekas ar RVS-1 un Zvejniekciema komandām.


Savukārt „C1” grupas meitenēm sacensības sāksies 11. decembrī Daugavpilī. Pretiniecēs būs Daugavpils BJSS, Smiltenes un RVS-1 jaunās volejbolistes. Nākamais sabraukums notiks 2011. gada 6. februārī Zvejniekciemā, kur spēlēs ar mājiniecēm un RVS-3 audzēknēm. Pirmā posma noslēgums 13. martā notiks Preiļos! Pretiniekos redzēsim spēcīgās RVS-2 un Limbažu-Salacgrīvas novadu sporta skolas jaunietes.


Spēļu grafiks un turnīra reglaments ir stingrs- tikai 5 labākās komandas cīnīsies par medaļām, pārējām būs jāsacenšas par palikšanu 1. līgā.


Novēlēsim meitenēm labu veselību, izturību un veiksmi turpmākajās sacensībās, un tiksimies sporta arēnās, atbalstot savējos!


Aldis Upenieks

Pēdējās izmaiņas: 04.12.2010.