Koncerts `Adventes noskaņās` un dāvanas pansionāta `Preiļi` iemītniekiem

27.11.2010.

27. novembrī pie mums pansionātā ar garīgo dziesmu koncertu „Adventes noskaņās” ieradās Kalupes Romas Katoļu draudzes bērnu un jauniešu koris (vadītāja Zigrīda Rusiņa), Pelēču pamatskolas 5. klases skolēni ( klases audzinātāja Silvija Rusiņa), Pelēču pagasta biedrība „Veiksmes biķeris” un Nīdermuižas draudzes pārstāvji Natālija Rubīne un Marija Zīmele ar kopīgi sarūpētām dāvanām.


Bērni un jaunieši dziedāja skanīgās dziesmas „Dievmātei”, „Svētīts Kungs”, kuru vārdus un mūziku sacerējis priesteris Romāns Grantovskis. Šīs un vēl citas garīgās dziesmas priecēja pansionāta iemītniekus un personālu. Ar aplausiem tika uzņemta katra nākamā dziesma, kurām gan vārdi, gan izjustais dziedājums līdz sirds dziļumiem aizskāra klausītājus, un viņu acīs bija saskatāms miklums.


Ciemiņi un bērni apmeklēja visas astoņas iemītnieku istabiņas un katrai uzdāvināja pašu ar mīlestību darinātu īpašu Adventes vainadziņu. Visus klātesošos cienāja ar āboliem no pašmāju dārziem un mandarīniem. Decembra un ziemas mēnešu jubilārus – V. Zīmeli, A. Madalāni, H. Kudiku (96 gadi) sveica ar adījumiem – cimdiem un zeķēm. Īpašu sveicienu un dāvanu saņēma J.Stepanovs no Pelēču pagasta un K. Butlers no savas bijušās skolnieces Marijas Zīmeles.


Pansionāta iemītniekiem tika pasniegtas ciemiņu sarūpētās dāvanas: āboli, kēksi, pašcepti pīrāgi, banāni – no Pelēču pamatskolas direktores Annas Karčevskas, pašu sieti siera rituļi, ievārījuma burciņas, mājas ceptā maizīte. Liels paldies par dāvanām !


Katram iemītniekam, kurš nevarēja apmeklēt zāli, dāvāja īpašu, sirdsmīļu, skaistu dziesmu un atsevišķi sveica katru.


Pansionāta vadītāja iemītnieku un personāla vārdā pateicās ciemiņiem par šo apmeklējumu, kurš sagādāja patiesu prieku ikvienam klātesošajam.


Juta Fadejeva,
Pansionāta „Preiļi” vadītāja


 

Pēdējās izmaiņas: 23.10.2018.