AKCIJA „UZDĀVINI MĀJU SAJŪTU!”

21.12.2010.

Tuvojas Ziemassvētku laiks, kas vairumam cilvēku saistās ar ģimeniskām vērtībām, ticību gaišākai rītdienai, svētku sajūtu un tuvinieku sarūpētajām dāvanām. Tomēr ne visiem ir iespēja izbaudīt līdzcilvēku rūpes. Lai vismaz svētku laikā ļautu vientuļajiem pensionāriem baudīt mājas sajūtu un gādību pār viņiem, Preiļu novada Sociālais dienests izsludina akciju „Uzdāvini māju sajūtu!”, sarūpējot zāļu tējas un pašmāju cepumus, ko pirmssvētku laikā nogādāt vientuļajiem pensionāriem novada teritorijā. Dienesta darbiniekuprāt, iespēja baudīt mājās ceptus cepumus vai pīrāgus pie zāļu tējas tases visvairāk saistās ar mājas sajūtu un siltumu attiecībās ģimeniskā vidē, kas daudziem ir liegts.


Pagājušajā gadā rīkotājā akcijā „Uzdāvini vasaras garšu!” bija necerēti liela atsaucība no novada iedzīvotājiem, un tika saziedoti dažādi mājās gatavoti marinējumi, ievārījumi un ziemas salāti, kuri aizceļoja pie vientuļajiem pensionāriem.


Šogad akcijas laikā – no 6. decembra līdz 15. decembrim aicinām visus, kuri vasarā ir čakli vākuši ārstniecības augus un ar prieku tos dāvātu līdzcilvēkiem, nogādāt tos Preiļu novada Sociālajā dienestā, Aglonas ielā 1a, Preiļos, kur tie tiks iesaiņoti glītos maisiņos un pirmssvētku laikā, kopā ar mājās ceptiem cepumiem vai pīrāgiem, tiks nogādāti vientuļajiem novada iedzīvotājiem. Cepumus un pīrāgus dienestā aicinām ziedot 20. un 21. decembrī.


… un nevajag nemaz tik daudz, lai kādam sagādātu prieku!


Jau iepriekš pateicamies visiem, kas bija aktīvi pagājušajā gadā, kā arī tiem, kas šogad atsauksies akcijai!


Preiļu novada Sociālais dienests

Pēdējās izmaiņas: 21.12.2010.