Efektīvas pārvaldības gada balvai izvirzīti astoņi kandidāti

25.11.2010.

Latvijas Darba devēju konfederācija (LDDK) jau ceturto gadu sadarbībā ar Valsts kanceleju godina uzņēmumus, valsts un pašvaldību iestādes par sasniegumiem efektīvas pārvaldības nodrošināšanā organizācijās, pasniedzot „Efektīvas pārvaldības gada balvu”. Šāgada ceremonija notiks konferences „Labāks regulējums efektīvai pārvaldībai un partnerībai” noslēgumā 26. novembrī plkst. 15.30 „Radisson Blue Hotel Latvija” Rīgā, Elizabetes ielā 55.


Šogad atzinības saņemšanai Valsts pārvaldes kategorijā izvirzītas Valsts darba inspekcija un LR Labklājības ministrija, kā efektīvākās pašvaldības nominētas Mārupes un Madonas novada domes, kā arī Liepājas pilsētas dome, bet efektīvāko uzņēmēju kategorijā izvirzīti – transporta un loģistikas pakalpojumu uzņēmums SIA „Kreiss”, maizes un konditorejas izstrādājumu ražošanas uzņēmums A/S „Hanzas maiznīcas” un telpu uzkopšanas uzņēmums SIA „Cleanhouse”.


Pirmajā kārtā Gada balvas kandidātus katrā no nominācijām izvirzīja attiecīgo sektoru nacionālā līmeņa organizācijas – Valsts kanceleja, Latvijas Pašvaldību savienība un LDDK sadarbībā ar „Lursoft”. Otrajā kārtā izvirzītās nominācijas vērtēja kompetenta žūrija, kuras sastāvā ietilpa Valsts kancelejas, Latvijas Pašvaldību savienības, Latvijas Lielo pilsētu asociācijas, Latvijas Kvalitātes asociācijas, Finanšu un kapitāla tirgus organizāciju un NASDAQ OMX pārstāvji, ekonomikas pētnieki un citu sadarbības partneru pārstāvji.


Balvu pasniegšanas ceremonija, kurā godināsim labākos pašvaldības un valsts institūciju strukturālo reformu piemērus un uzņēmumu finanšu efektivitātes risinājumus, notiks konferences „Labāks regulējums efektīvai pārvaldībai un partnerībai” noslēgumā 26. novembrī plkst. 15.30. Ceremonijas laikā tiks pasniegta arī žūrijas speciālbalva no laikraksta „Dienas Bizness”.


Konferences programma pieejama Ministru kabineta interneta mājaslapā: http://www.mk.gov.lv/lv/aktuali/zinas/2010gads/10-copy/111110-vk-02/


 

Pēdējās izmaiņas: 09.11.2018.