Ādažu Dinamo čipsu pārdošanas apjomi būtiski pieauguši

24.11.2010.

Ādažu čipsi ražotāja AS Latfood Dinamo produktu līnijas pārdošanas apjomi mēneša laikā pieauguši par 13 tonnām, salīdzinot ar iepriekšējā mēneša pārdošanas apjomiem. Uzņēmums straujo pārdošanas apjomu pieaugumu skaidro ar hokeja sezonas sākumu un jaunā produkta „Dinamo čipsi ar panākumu garšu” ieviešanu tirgū.


„Viennozīmīgi Ādažu Dinamo čipsu pārdošanas apjomu pieaugumu veicināja hokeja sezonas sākums, kā arī jaunā Dinamo līnijas produkta ieviešana tirgū, kas pircējiem tiek piedāvāts kopā ar akciju. Sadarbību ar hokeja komandu Dinamo Rīga, pārtikas produktu līnijas izveidē, vērtējam pozitīvi, to atzinīgi novērtējuši arī mūsu pircēji, par ko liecina pārdošanas apjomu pieaugums. Turklāt, iegādājoties Dinamo produktu līnijas produktus, pircēji atbalsta gan hokeja klubu, gan vietējos ražotājus,” skaidro Valdis Blūms, AS Latfood valdes priekšsēdētājs.


Pērn Ādažu čipsi kopā ar citiem vietējiem ražotājiem uzsāka sadarbību ar hokeja klubu Dinamo Rīga. Šobrīd uzņēmums piedāvā divu veidu Dinamo līnijas produktus – kartupeļu čipsus „Dinamo čipsi ar uzvaras garšu” un „Dinamo čipsi ar panākumu garšu”.


AS Latfood piedāvā akciju „Dinamo čipsos!”, kur, iegādājoties Dinamo čipsus, iespējams atrast akcijas kuponus un laimēt balvas – hokeja nūjas ar Dinamo Rīga hokejistu autogrāfiem un hokeja ripas. Savukārt, atrodot akcijas kuponu ar hokejistu attēlu, iespējams piedalīties loterijā un laimēt vienu no četrām iespējām kopā ar draugiem vērot klātienē Dinamo Rīga mājas spēli no VIP ložas. Akcijas norises periods no 2010. gada 18.oktobra līdz 2011.gada 28.februārim.


Kopš 2009. gada vairāki pašmāju ražotāji sadarbībā ar hokeja klubu Dinamo Rīga pircējiem piedāvā Dinamo Rīga pārtikas produktus. No katras pārdotās Dinamo produktu līnijas vienības 1 santīms tiek ziedots hokeja klubam Dinamo Rīga. AS Latfood sāļo uzkodu kategorijā piedāvā pircēju vidū iecienītos Ādažu čipsus „Dinamo čipsi ar uzvaras garšu” un jauno produktu „Dinamo čipsi ar panākumu garšu”. Ādažu čipsu Dinamo produktu līnija nopērkama tirdzniecības vietās visā Latvijā.


AS Latfood ir lielākais kartupeļu čipsu un sāļo uzkodu ražotājs Latvijā – stabils tirgus līderis. Uzņēmuma produkcija ar preču zīmi Taffel tiek eksportēta uz Baltijas valstīm, Krieviju, Kazahstānu, savukārt Azerbaidžānā Latvijas čipsi nopērkami ar Ādažu čipsi zīmolu.


AS Latfood ražotie kartupeļu čipsi tiek ražoti tikai no Latvijā speciāli audzētiem kartupeļiem, ko nodrošina apmēram 20 Latvijas zemnieku saimniecības, ar kurām AS Latfood sadarbojas jau vairāk nekā 10 gadus.


Vairāk informācijas par uzņēmumu un akciju: www.cipsi.lv un draugiem.lv domubiedru grupā www.draugiem.lv/Adazu_cipsi  vai Twitter.com kanālā www.twitter.com/Adazu_cipsi 


Papildinformācija:
Maija Dulle – Sūniņa, Mob. 27791708


 

Pēdējās izmaiņas: 09.11.2018.