Pārsteigums pansionāta `Preiļi` iemītniekiem

11.11.2010.

11.novembrī – Lāčplēša dienā – pansionāta iemītniekiem Sorosa fonda ietvaros lielu pārsteigumu sagādāja Salas pamatskolas skolēnu vokālais ansamblis Jāzepa Skuteļa vadībā. Tērpušies Zemessargu formas tērpos, trīs braši jaunieši iesoļoja ar dziesmu. Kopā ar meitenēm viņi uzstājās ar sagatavotu nelielu brīnišķīgu koncerta programmiņu, kas bija veltīta Lāčplēša dienai. Jaukās, skanīgās bērnu balsis ieskandināja pansionātu un ļāva pansionāta iemītniekiem baudīt jauku koncertu. Visus īpaši sajūsmināja ansambļa solista Ronalda Vilcāna dziedājums duetā ar Baibu Vjaksi.


Arī folkloras kopa „Bindari”, vadītāja Aira Gribonika – Upeniece, ļāva pansionāta iemītniekiem atcerēties savas jaunības dziesmas un dziedāt tās līdzi. Visi bija sapulcējušies uz šo pasākumu atpūtas istabā un ar lielu gandarījumu un pateicību baudīja arī Salas pamatskolas direktores, Preiļu novada domes deputātes Valentīnas Liniņas sarūpētās garšīgās tortes.
Daudzi pansionāta iemītnieki no Saunas pagasta puses sarunā ar ciemiņiem atcerējās savus kādreizējos radus, draugus un kaimiņus, kā arī dalījās atmiņās par pagājušiem laikiem. Pasākums izvērtās aizkustinošs un sirsnīgs.


Juta Fadejeva,
pansionāta „Preiļi” vadītāja
Pēdējās izmaiņas: 23.10.2018.