Preiļu jauno džudistu starti Jelgavā

07.11.2010.

Šī gada 6.-7. novembrī notika Jelgavas pilsētas meistarsacīkstes džudo, kurās piedalījās jaunie džudisti no Latvijas un Lietuvas. Sacensībās Preiļus pārstāvēja 12 džudo kluba „Jaunība LV” audzēkņi.


Šoreiz labākais sniegums Jurim Vaivodam un Jānim Stepiņam, kuri savās vecuma un svara grupās izcīnīja 3. vietas. Dāvis Pastars, Ernests Valainis un Rihards Gribusts savās grupās ieņēma 5. vietas. Pie panākumiem tika arī Deins Vilcāns un Aivis Krūmiņš, kuriem šoreiz 7. vietas. Pārējiem komandas dalībniekiem, dažādu iemeslu dēļ, panākumi izpalika. Jaunā sezona vēl ir tikai sākumā un priekšā vēl būs daudzas sacensība, kurās būs iespējams apliecināt savus spēkus un iemaņas. Nākošais starts jaunajiem džudistiem paredzēts jau 20. novembrī džudo turnīrā „XII KAIMU KEERAK INTERNATIONAL CHILDRENS DAY IN TARTU” (Igaunijā).


Preiļu džudo kluba „Jaunība LV” trenera Alekseja Sapegina ieguldījumu jaunās paaudzes audzināšanā un izglītošanā atzinīgi ir novērtējuši arī jauno džudistu vecāki un viņi treneri ir izvirzījuši apbalvošanai ar Preiļu novada domes Atzinības rakstu. Atzinības raksts tiks pasniegts Latvijas Republikas proklamēšanas 92. gadadienai veltītajā svinīgajā sarīkojumā, kurš notiks 17. novembrī plkst. 18.00 Preiļu Kultūras namā.
 

Pēdējās izmaiņas: 23.10.2018.