Aptaujā par iemīļotāko Latvijas produktu `Cielaviņa` cīnās ar `Kārumu`

11.11.2010.

Veikalu tīkla „Maxima” organizētajā aptaujā par iemīļotāko Latvijas produktu vadībā izvirzījušies vairāki zīmoli, taču, tuvojoties balsošanas noslēgumam, joprojām saglabājas intriga – līderi mainās pat vairākas reizes dienā.


Patlaban par līderpozīcijām cīnās torte „Cielaviņa”, biezpiena sieriņš „Kārums” un siers „Talsu ritulis”, taču līderiem cieši seko arī „Rīgas Melnais balzams”, putnu fabrikas „Ķekava” cālis, „Lāču” burkānmaize un cepti nēģi želejā.


„Cīņā par Latvijas iemīļotākā produkta titulu balsotāji priekšplānā izvirzījuši vairākus favorītus, tādēļ balsojuma dati mainās ļoti strauji, un jau tagad šķiet, ka gala rezultāts būs pārsteigums arī mums pašiem,” saka „Maxima Latvija” preses sekretārs Ivars Andiņš.


Aptauja guvusi lielu atsaucību mājas lapas www.maxima.lv apmeklētāju vidū – nedēļas laikā savu viedokli par Latvijas iemīļotāko produktu izteikuši vairāk nekā 2000 balsotāju.


Par savu iecienītāko Latvijas produktu vēl līdz 13.novembrim var nobalsot ikviens mājas lapas www.maxima.lv apmeklētājs, aizpildot īpaši izveidotu anketu. Aptaujas dalībnieku iedvesmai, balstoties uz tirgotāju novērojumiem par pircēju iemīļotiem gardumiem, izveidots saraksts no 30 Latvijā iecienītiem produktiem.


Balsotāji, kuru iemīļotie produkti piedāvātajā sarakstā nav atrodami, var norādīt jebkuru Latvijas produktu, kas ir sirdij tuvāks. Norādot savas iecienītākās sarakstā neiekļautās ēdamlietas, aptaujas dalībnieki visbiežāk minējuši „Rūjienas” saldējumu, „Ķelmēnu” rupjmaizi, „Dimdiņkāpostus”, „Kāruma” pienu, „Užavas” alu, kā arī  putnu fabrikas „Ķekava” vistas fileju.
Tāpat mājas lapas apmeklētājiem ir iespēja kādu no pārējiem sarakstā piedāvātajiem produktiem nominēt arī citās kategorijās, piemēram, balsojot par ēdamlietu, ko visdrīzāk ņemtu uz vientuļu salu, preci, bez kuras nav iespējams mierīgi iemigt, kā arī produktu, kuram noteikti jābūt uz īsta svētku galda.


Aptaujas rezultāti tiks paziņoti 16.novembrī.
Pēc balsojuma rezultātu apkopošanas tiks izlozēti trīs aptaujas dalībnieki, kuri iegūs īpaši sarūpētas pārsteiguma balvas.


 „Maxima” ir lielākais mazumtirdzniecības tīkls Baltijā, kas aktīvu darbību Latvijā sāka 2001. gadā, un tajā nodarbināti aptuveni 6,7 tūkstoši cilvēku. Pašlaik „Maxima” tīklā apvienoti 130 veikalu.


Papildinformācija:
Ivars Andiņš,
„Maxima Latvija” preses sekretārs
tālr.29666603,
e-pasts:
ivars.andins@maxima.lv;
www.maxima.lv


 

Pēdējās izmaiņas: 09.11.2018.