Preiļu novada čempionāta volejbolā spēļu kalendārs (27. novembris – 26. decembris)

27.11.2010.

Preiļu novada čempionāta volejbolā spēļu kalendārs 
(pēdējās izmaiņas 23. novembrī)


Spēles notiek: Preiļu novada BJSS sporta zālē.

Rezultātu tabulas (HTM)

13. novembrī
18.00     BJSS-2  – Līvāni (siev.)
19.00     BJSS-1 –  Līvāni (siev.)


14. novembrī
13.00     Daugavpils – Preiļi (siev.)
14.00     Daugavpils – BJSS-1 (siev.)
15.30     Preiļu VĢ – a/s „Preiļu siers”
16.30     Preiļu VĢ – Z-light
17.30     Pelēči  – Stabulnieki
19.00     Rušona – Z-light
20.00     Animals-P – Krāslava


19. novembrī
14.00     BJSS-2 – BJSS-1 (siev.)
15.30    Animals-P – Rušona
16.30     a/s „Preiļu siers” – Rušona
17.30     Animals-P – Z-light
19.00    Z-light – a/s „Preiļu siers”


20. novembrī
14.00     Dome – Sauna
15.00     Preiļu 2.v-sk. – Krāslava
16.00    Sauna – Krāslava
17.30     Dome – Preiļu 2.v-sk.
19.00     Stabulnieki – a/s „Preiļu siers”


21. novembrī
14.00     Preiļi – Līvāni (siev.)
15.00     Daugavpils – BJSS-2 (siev.)
16.00     Daugavpils – Līvāni (siev.)
17.30     Sauna – Preiļu 2.v-sk.
19.00     Stabulnieki – Rušona


27.novembris
13.00  –  16.00   rezerves laiki
17.00     Dome – Krāslava
18.30     Dome – a/s „Preiļu siers”
19.30     Preiļu VĢ – Krāslava


28. novembris
14.00     Sauna – Z-light
15.00     Preiļu 2.v-sk. – a/s „Preiļu siers”
16.30     Dome – Rušona
18.00     Animals-P – Stabulnieki
19.30     Preiļu VĢ – Animals-P


03.decembris    
18.00     BJSS-2 – Līvāni
19.00     BJSS-1 – Līvāni


04. decembris
13.00     Jēkabpils – BJSS – 2
14.00     Jēkabpils – BJSS – 1
17.00     Sauna – Stabulnieki
18.30     Preiļu 2.v-sk. – Animal-P
19.30     Rušona – Sauna


05. decembris
13.00     BJSS -2 – Līksna
14.00     Līksna – Jēkabpils
15.30     BJSS-1 – Jēkabpils
17.00     Preiļu VĢ – Preiļu 2.v-sk.
18.30     Z-light – Krāslava
20.00     Rušona – Krāslava


10. decembris
18.00     Preiļi – BJSS – 2
19.00     Preiļi – BJSS – 1


11. decembris
16.00     Dome – Stabulnieki
17.30     a/s „Preiļu siers” – Animals-P
19.00     Stabulnieki – Preiļu VĢ
20.00     Preiļu VĢ – Rušona


12. decembris
13.00     Preiļi – Jēkabpils
14.00     Jēkabpils – Līvāni
15.00     Līksna – Preiļi
16.30     Līvāni – Līksna
18.00     Preiļu 2.v-sk. – Rušona
19.00     Z-light – Preiļu 2.v-sk.


17. decembris
18.00     BJSS-1 – BJSS-2


18. decembris   
13.00     Līksna – BJSS-1
14.00     Līksna – Jēkabpils
15.30     Jēkabpils – Preiļi
17.00     Sauna – Animals-P
18.30     Sauna – Preiļu VĢ
20.00     Z-light – Stabulnieki


19. decembris    
13.00     Preiļi – Līvāni
14.00     Līvāni – Jēkabpils
15.00     Jēkabpils – BJSS-2
17.00     Dome – Z-light
18.30     a/s „Preiļu siers” – Krāslava
20.00     Krāslava – Stabulnieki


26. decembris
Rezerves diena


 

Pēdējās izmaiņas: 27.11.2010.