Milzīgas atlaides jaunai dzīvei

05.11.2010.

5. novembrī darbu sāka jauns kolektīvās iepirkšanās uzņēmums www.AtlaizuKlubs.lv, kas ik dienu piedāvās labākos zīmolus un pakalpojumus ar milzīgām atlaidēm. Patērētājiem tas ļaus izmēģināt dažādas jaunas iespējas vismaz ar 50% atlaidi. Uzņēmumiem tā būs jauna reklāmas platforma, atpazīstamība ar tūlītēju un izmērāmu efektu, kā arī jauns klientu loks.


www.AtlaizuKlubs.lv ir labākais gids pilsētas piedāvājumos un neizmērojamajās iespējās. Katru dienu tas piedāvā kādu iecienītu preci vai pakalpojumu ar ļoti lielu atlaidi. Pircējam ir izdevīgi ne tikai to iegādāties pašam, bet arī apziņot draugus sociālajos tīklos, lai nodrošinātu minimālo pircēju skaitu, darījums būtu spēkā un klients iegūtu vēl lielāku atlaidi. Ja minimālais pircēju skaits tiek nodrošināts – atlaide ir spēkā un pircēji var izmantot izdevīgo piedāvājumu. Ja šis skaits netiek savākts – klientiem tiek atgriezta nauda. Kā pirmos patērētāji varēs izmantot piedāvājumus no tādiem zīmoliem kā Kabuki, Madara Cosmetics, Atlētika, TurKebab, Promenade Hotel, VEF Riga un citiem.


www.AtlaizuKlubs.lv ir inovatīvs sociālā mārketinga instruments, kas ir sasniedzis milzīgu efektivitāti un pierādījis sevi rietumvalstīs un šobrīd tiek ieviests arī Latvijā. Uzņēmumiem tas piedāvā piesaistīt jaunus klientus, strauji veicināt produkcijas noietu un zīmola atpazīstamību bez jebkāda riska, investējot tikai savu preci vai pakalpojumu ar tūlītēju un izmērāmu rezultātu.
Lai gan tirgū sāk parādīties arī citi sociālā mārketinga pārstāvji, www.AtlaizuKlubs.lv sola piešķirt kolektīvās pirktspējas konceptam vēl nebijušu kvalitāti.


To nodrošinās 3 unikāli aspekti:
1. www.AtlaizuKlubs.lv piedāvās cilvēkiem atlaides ļoti iecienītiem, zināmiem un spēcīgiem zīmoliem, kā, piemēram, Madara Cosmetics, Kabuki, Atlētika, TurKebab, VEF Rīga, Promenade Hotel, DaDa un daudziem citiem;
2. Jaunās iespējas un pakalpojumi ar īpašām atlaidēm tiks piedāvāti visā Latvijas teritorijā, ne tikai Rīgā;
3. Papildus lielajām atlaidēm pircēji varēs pelnīt arī bonusus, iegādājoties kādu no piedāvātajām lietām, pārsūtot informāciju un uzaicinot draugus. Tas sniegs iespēju iegūt piedāvātos pakalpojumus vēl lētāk par sākotnējo atlaidi. Turklāt Jaunajā gadā klientus sagaida īpašas balvas izloze – ceļojums uz Disnejlendu, kura iegūšanai tikai jāpiereģistrējas mājaslapā.


5. novembris aizsāks jaunu sociālā mārketinga pieredzi Latvijā, kam būs raksturīga sevišķi augsta kvalitāte un apmēri. Sešu mēnešu laikā uzņēmums plāno iegūt vismaz 50 000 klientu datubāzi un kļūt par vadošo kolektīvās pirktspējas uzņēmumu Latvijā, nodrošinot lielākās atlaides labākajiem piedāvājumiem.


Papildu informācija:
www.atlaizuklubs.lv
E-pasts: Maris@atlaizuklubs.lv
Tel: 29364535


 

Pēdējās izmaiņas: 09.11.2018.