Sācies Preiļu novada čempionāts volejbolā

07.11.2010.

Svētdien, 7. novembrī, sāka griezties  Preiļu novada čempionāta volejbolā karuselis. Sacensības uzsāk desmit  vīriešu un sešas sieviešu komandas. Pirmās spēles aizvadīja vīriešu komandas.


Turnīru atklāja a/s “Preiļu siers” (šogad pastiprinātā sastāvā) un Saunas (spēlēs ar savām spēlētāju rezervēm) komandu spēkošanās. Šoreiz virsroku guva  a/s “Preiļu siers” spēlētāju ilggadējā pieredze – 3:0. Negaidīti spraiga turnīra ieskaņā izvērtās Domes un AnimalsP (tie paši “vecie” riebiņieši vien ir) komandu tikšanās – cik tur trūka līdz pieciem setiem.  Zaudējumu ar 1:3  “animalieši” var pieminēt, ja iznāks krustot šķēpus finālcīņās. Pēdējā svētdienas spēlē tikās Preiļu VĢ un Domes komandas. Ģimnāzisti parādīja, ka nav “vakarējie” (nekārto vairs savstarpējās attiecības, kas raksturīgi bija pagājušogad) un tiklīdz pretinieks nedaudz atslābst, tas draud ar nepatikšanām. Šoreiz “domnieki” savas “lokomotīves” Mārtiņa Civkora iedvesmoti spēja izšķirošos brīžos savākties un spēli noslēgt ar 3:0 sev par labu.


Patīkami, ka tribīnēs bija ne tikai “klusie” šīs spēles gardēži, bet arī līdzjutēji, kuru uzmundrinājumi liek spēlētājiem laukumā rādīt brīnumus. Tuvākajās dienās būs zināms turpmākais čempionāta spēļu kalendārs.


Uz tikšanos nākošajās brīvdienās!


Leonīds Valdonis,
Preiļu novada sporta pasākumu organizators

Pēdējās izmaiņas: 07.11.2010.